کتاب مدیریت شرکت‌های کشتیرانی (بر مدار دریا) که در زمره کتب جامع و معتبر حوزه حمل و نقل دریایی قرار دارد، توسط امید گلزاری از صاحبنظران حوزه اقتصاد دریا ترجمه شده و به زودی توسط نشر شهر به چاپ خواهد رسید.
کد خبر: ۱۰۰۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸ 15 November 2021

به گزارش تابناک تبریز ، مقدمه این کتاب به قلم کاپیتان محمد علی شهبا از پیشکسوتان و متخصصین حوزه حمل و نقل دریایی کشور به اعتبار ترجمه افزوده است.

بر مدار دریا، شامل ده فصل بوده که بصورت تفصیلی به کلیه‌ی ابعاد مرتبط با مدیریت شرکت‌های کشتیرانی اعم از کلیات، محیط خارجی، فرآیند‌ها، سازماندهی، ساختار سازمانی، دپارتمان سازی، سرمایه انسانی، ایمنی و برون سپاری، در شرکت‌های کشتیرانی پرداخته است.

این کتاب اثر پروفسور یوانیس تئوتاکاس از اساتید مطرح حوزه دریانوردی می‌باشد و توسط انتشارات نام آشنا و مطرح ROUTLEDGE – TAYLOR AND FRANCIS GROUP چاپ شده است، گلزاری عنوان بر مدار دریا را برای ترجمه خود برگزیده تا در کنار نام اصلی اثر (مدیریت شرکت‌های کشتیرانی) قرار گیرد. با توجه به ماهیت کتاب و پرداختن آن به اکثر زوایا و ابعاد عملی و نظری مرتبط با مدیریت شرکت‌های کشتیرانی و بررسی مولفه‌های اساسی با موضوع حمل و نقل دریایی و نگرش جامع و چند بعدی به صنعت کشتیرانی می‌تواند برای فعالان تجاری، دانشجویان و محققین، کارشناسان و مدیران مرتبط با این حوزه و بطور کامل برای تمامی افرادی که نیاز به کسب دانش عمیق و همه جانبه در خصوص کشتی و کشتیرانی می‌باشند، قابل استفاده باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار