کد خبر: ۱۰۱۸۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱ 25 December 2021

 رئیس دانشگاه تبریز گفت: امتحانات دوره‌های کارشناسی به صورت مجازی برگزار شده و دوره‌های تحصیلات تکمیلی نیز هیچ اجباری برای حضوری بودن امتحانات خود ندارند که البته نحوه مدیریت امتحان بر عهده‌ی استاد درس است.

صفر نصرالله زاده در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت امتحانات این ترم دانشگاه تبریز اظهار کرد: در ترم جاری امتحانات دانشجویان دوره‌های کارشناسی که به صورت غیر حضوری در کلاس‌های درس حاضر شدند، به صورت مجازی خواهد بود.

وی ادامه داد: دانشجویان تحصیلات تکمیلی که هر دو دز واکسن را تزریق کرده بودند، به صورت حضوری در کلاس‌ها شرکت کردند اما هیچ اجباری برای حضوری بودن امتحانات آنها نبوده که البته به تصمیم استاد مربوطه بستگی دارد.

وی همچنین در رابطه کیفیت آموزش‌های مجازی خاطرنشان کرد: آموزش مجازی و حضوری یک سری معایب و مزایاهایی را دارند که البته کیفیت آموزش به استاد مربوطه نیز بستگی دارد اما در مجموع کیفیت آموزش این چهار ترم مجازی بد نبود ولی آموزش حضوری کیفیت بالاتری را دارد.

نصرالله زاده در پایان در رابطه وضعیت کلاس‌های ترم آینده دانشگاه افزود: طی جلساتی که با شورای مدیریت استانی خواهیم داشت، شرایط کلاس‌های ترم آینده تصویب خواهد شد که اگر شرایط کرونایی مطلوب باشد، آموزش دوره‌های تحصیلات تکمیلی حضوری خواهد شد و در خصوص دوره‌های کارشناسی نیز فعلا تصمیم‌گیری نشده است اما امکان برگزاری آموزش‌ تمامی مقاطع به صورت حضوری وجود ندارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار