وزیر کشور در تبریز گفت:توسعه تبادلات مرزی استان آذربایجان شرقی با توجه به داشتن مرز مشترک با کشورهای همسایه دنبال می‌شود و تلاش بر این است که با تقویت مبادلات مرزی روابط با کشورهای همسایه تقویت شود.
کد خبر: ۱۰۳۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵ 13 March 2022

وزیر کشور تاکید کرد:
ضرورت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و ایمنی جاده‌ای در سفرهای امسال نوروزی
وزیر کشور از مردم ایران خواست در سفرهای نوروزی، شیوه نامه بهداشتی و مسائل ایمنی جاده‌ای را با هدف حفظ سلامت عمومی به صورت جدی رعایت کنند.دکتر احمد وحیدی که از صبح یکشنبه برای بررسی مسائل توسعه‌ای و عمرانی استان آذربایجان شرقی وارد شهر تبریز شده است؛ در گفت و گو با خبرنگاران گفت: امروز توفیق داریم در خدمت مردم شریف و شهید پرور مردم استان آذربایجان شرقی باشیم.

وی افزود: توسعه تبادلات مرزی استان آذربایجان شرقی با توجه به داشتن مرز مشترک با کشورهای همسایه دنبال می‌شود و تلاش بر این است که با تقویت مبادلات مرزی روابط با کشورهای همسایه تقویت شود.

نشست مشترک با اصحاب صنعت یکی از برنامه‌های کاری وزیر کشور در سفر به این استان است که دکتر وحیدی درباره آن اظهار کرد: به دنبال این هستیم از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و خواسته‌های صنعتگران عزیز استان باشیم و در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کمک کنیم.

وی همچنین به چالش حوادث جاده‌ای در استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: به دنبال بررسی راهکارهای موثر برای کاهش این حوادث و آسیب‌های ناشی از آن در استان هستیم.

وزیر کشور به پرسش خبرنگاری در خصوص تمهیدات صورت گرفته در ایام سفرهای نوروزی هم این‌گونه پاسخ داد: پیش‌بینی بر افزایش حجم تردد مسافران نوروزی است و در این خصوص آمادگی‌های خوبی در نیروی انتظامی، سازمان راهداری و سایر دستگاه‌های مسئول برای مدیریت بهینه سفر وجود دارد.

دکتر وحیدی از مردم عزیز ایران اسلامی خواست که رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را به صورت جدی در دستور کار داشته باشند و همچنین ان‌شاءلله با رعایت مسائل ایمنی جاده‌ای سفری خوب و بدون آسیب را در کشور شاهد باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار