بهتاج خبر داد
سرپرست باشگاه تراکتور گفت: بلیط بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان از نظر باشگاه رایگان اعلام می‌شود، ولی به دلیل محدودیت درگاه پرداخت اینترنتی با حداقل قیمت (پنج هزار تومان) به فروش می‌رسد
کد خبر: ۱۰۶۶۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰ 09 September 2022

ایوب بهتاج در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: با موافقت آقای زنوزی، در نظر داشتیم بازی این هفته تراکتور مقابل صنعت نفت را رایگان اعلام کنیم که باتوجه به ضرورت خرید بلیط به صورت اینترنتی و محدودیت‌های درگاه پرداخت اینترنتی، حداقل قیمت (پنج هزار تومان) را به عنوان نرخ بلیط بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: باشگاه تراکتور به درآمد حاصل از فروش بلیط نیازی ندارد و آمادگی لازم برای واریز این مبلغ به مجموعه‌های مختلف را داریم.

وی ادامه داد: همچنین اطلاعات تمامی کسانی که از روز گذشته بلیط خریداری کرده‌اند در سامانه باشگاه موجود است و به دستور مالک باشگاه، پول این افراد به حسابشان بازگردانده می‌شود.

بهتاج تأکید کرد: ما به دنبال اخذ مجوزات لازم از سازمان لیگ هستیم تا پس از این، نرخ بلیط را از حداقل قیمت ممکن تا 200 هزار تومان تعیین کنیم و علاقه‌مندان با رقم دلخواه بلیط خریداری کنند.

سرپرست باشگاه تراکتور تأکید کرد: آقای زنوزی سال‌هاست از جیب شخصی برای فوتبال ایران هزینه می‌کند و خوشبختانه نیازی به درآمدهای حاصل از بلیط فروشی نداریم. حتی درآمد حاصل از فروش بلیط 120 هزار تومانی هم رقم ناچیزی در مقابل هزینه‌های کلان باشگاه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار