رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از ساماندهی وضعیت کارتن خواب‌ها و انتقال آنها به گرمخانه تبریز خبر همزمان با فصل سرما داد.
کد خبر: ۱۰۸۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵ 04 January 2023

به گزارش تابناک تبریز، امیر نصیربیگی شامگاه امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طبق دستور شهردار تبریز و با هماهنگی انجام یافته با شهرداران مناطق، گشت ویژه انتقال کارتن خوابهای تبریز اجرا می‌شود.

وی افزود: به همت مجموعه شهرداری تبریز افراد بی‌خانمان و نیازمندان به اقامت شبانه، هر شب در گرمخانه های تبریز نگهداری و از آنان پذیرایی می شود. 

نصیربیگی با اشاره به ساخت گرمخانه جدید شهرداری تبریز افزود: طی روزهای آینده گرمخانه‌ای جدید آماده تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار می گیرد. 

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از تجهیز گرمخانه جدید به همت شهرداری منطقه یک قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد: وجود چنین سرپناه هایی باعث حفظ کرامت انسانی نیازمندان و بهره مندی آنان از خدمات اجتماعی شهرداری تبریز باشد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از عموم شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده یا مواجهه با افراد کارتون خواب موارد را  به شهرداری های مناطق اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اسکان آنان اقدام شود.

لازم به ذکر است به همت شهرداری تبریز نیازمندان واقعی و افرادی که سرپناهی برای اقامت شبانه ندارند در طول سال با مراجعه به واحدهای شهرداری تبریز جهت اقامت از آن استفاده می کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار