مراسم ازدواج دختر رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در استانبول برگزار شد.
کد خبر: ۲۲۹۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶ 15 May 2016
نواز شریف نخست وزیر پاکستان، سعد حریری نخست وزیر سابق لبنان، عزت بگوویچ رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین و ادی راما نخست وزیر آلبانی در این مراسم حضور داشتند.
مراسم عروسی دختر رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در استانبول برگزار شد.

به گزارش تابناک تبریز،‌ در این مراسم که عصر روز شنبه برگزار شد سمیه اردوغان و سلجوق بایراکتار با حضور مقامات ارشد ترکیه و سران شماری از کشورهای منطقه ازدواج خود را جشن گرفتند.
 
خبرگزاری رسمی ترکیه (آناتولی) نوشت: مراسم عروسی سمیه اردوغان، دختر رجب طیب اردوغان با سلجوق بایراکتار عصر امروز در سالن نمایش «یحی کمال بیاتلی» واقع در کوچک چکمجه استانبول برگزار شد
 
قدیر توپ‌باش، شهردار استانبول به عنوان مامور انجام مراسم و عبدالله گل یازدهمین رئیس جمهور، اسماعیل قهرمان رئیس مجلس، احمد داووداوغلو نخست وزیر، هولوسی آکار رئیس ستاد مشترک ارتش ترکیه از جمله مقامات ارشد ترکیه بودند که در این مراسم حاضر شدند.

علاوه بر این مقامات خارجی شامل نواز شریف نخست وزیر پاکستان، سعد حریری نخست وزیر سابق لبنان و بکر عزت بگوویچ رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین و ادی راما نخست وزیر آلبانی در این مراسم حضور داشتند.
 
در این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد، مهمانان بسیاری از قبیل وزرا، سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی، روسای شهرداری، هنرمندان و بازرگانان حضور داشتند.
 
همچنین از کسانی که خواستار ارسال تاج گل و یا گل بوده‌اند، درخواست شده بود به جای خرید این هدایا مبلغ آن را به بنیاد تقویت نیروهای مسلح و اداره پلیس ترکیه اهداء کنند./عصر ایران
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار