از نخستین دقایق آغاز زمان رای گیری انتخابات، مردم همیشه در صحنه کشورمان باز هم حماسه ای دیگر آفریدند.
کد خبر: ۴۲۶۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶ 19 May 2017
به گزارش خبرنگاران تابناک از سراسر کشور، ازدحام و صف های طویل رای دهندگان از همان اولین دقایق، نشانگر مشارکت حداکثری ملت شهیدپرور ایران بود.
تبریز نیز چون همیشه در صف اول حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، به صحنه ی زیبای همدلی و هماوایی تبدیل شده است.
صف های طویل مقابل مراکز اخذ رای در همه ی سطح شهر دیده می شود و این نشان از بلوغ سیاسی مردمی است که همیشه نشان داده اند در صف اول تعیین سرنوشت کشورشان هستند.
به نظر می رسد که این دوره از انتخابات رکوردی به یادماندنی از حضور و مشارکت مردمی پای صندوق های رای باشد.
به امید ایرانی آباد
 گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!گزارش تصویری از جشن ملی در تبریز/شوری دیگر!
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
لیدا جودیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
باعرض سلام و ادب ..از بابت عکس بسیار ممنونم ..عکس خودم و بچه ها ..البته دوست داشتم عکس بچه ها هم باشه ....اونایی که تنها جلوی در زحمت اش رو کشیدید ..بازم ممنونم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار