سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی شد، تیم گسترش فولاد در مصاف با این تیم حرفی برای گفتن نداشته است.
کد خبر: ۴۷۶۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۸ 10 August 2017
 علی نظرمحمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: تیم سپیدرود بازی خیلی خوبی ارائه داد و تیم گسترش حرفی برای گفتن نداشت. ما در پایان نیمه اول باید با زدن دو یا سه گل بیرون می‌آمدیم، اما به گل نرسیدیم.

وی در ادامه افزود: برتری تیم گسترش فقط روی ضربات آزاد و اوت دستی بود و روی همین تاکتیک هم به گل رسیدند. فکر می‌کنم در تمام مدتی که در فوتبال هستم شرایطی مانند الان سپیدرود ندیده‌ام. به هیچ عنوان لایق شکست نبودیم و در هر دو نیمه نسبت به حریف‌مان برتر بودیم، اما نتیجه به گونه دیگری رقم خورد.

سرمربی تیم سپیدرود همچنین تصریح کرد: هیچ‌کس بازی خوب را از تیم شکست‌خورده نمی‌پذیرد و همه به دنبال پیروزی هستند. مسئولیت این شکست را می‌پذیرم. گل‌هایی که ما دریافت می‌کنیم شبیه گل‌هایی است که در لیگ یک زده می‌شود. امیدوارم فوتبال روز خوبش را به ما نشان دهد و بتوانیم در ادامه لیگ موفق باشیم.

نظرمحمدی خاطر نشان کرد: در دقیقه دوم مسابقه روی ارسال حسین ابراهیمی باید به راحتی گل می‌رسیدیم، اما نشد. فکر می‌کنم گل نکردن آن توپ سخت‌تر از گل کردنش بود. باید باز هم از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کنیم. با تلاش و تمرین است که به شرایط ایده‌آل می‌رسیم.

وی یادآور شد: با توجه به بضاعتی که ما داشتیم، نمی‌توانستیم خرید آن‌چنانی کنیم و بازیکنان لیگ برتری به خدمت بگیریم. سعی می‌کنیم با تلاش و آنالیز بیشتر، نواقص‌مان را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود درباره مشکلات این تیم نیز گفت: تمام مشکل سپیدرود این است که نمی‌تواند گل‌ بزند. امروز اگر در دقایق اول گل می‌زدیم، اعتمادبه‌نفس به ما برمی‌گشت. با تمام احترامی که برای گسترش فولاد قائلم، اما معتقدم که این تیم امروز به‌غیر از ضربات آزاد و شروع مجدد، کار دیگری نکرد و فرصت دیگری نداشت.

نظرمحمدی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا قصد ندارید در نقل‌انتقالات مهاجم جذب کنید، تصریح کرد: من نیازی به این کار نمی‌بینم. در خط حمله بازیکنان خلاقی داریم. درست است که گل نمی‌زنیم، اما در دو بازی قبلی هم فرصت‌های زیادی روی دروازه حریفان ایجاد کردیم. اگر بچه‌ها کمی دقت می‌کردند، می‌توانستیم به گل برسیم.

وی با اشاره به مشکلات سپیدرود در سال‌های گذشته، خاطرنشان کرد: شما خودتان می‌دانید یکی از مشکلاتی که باعث می‌شد سپیدرود در این سال‌ها در سطح اول فوتبال ما نباشد، مشکلات مالی بود. کسی از باشگاه‌های خصوصی حمایت نمی‌کند. سپیدرود هم تقریباً ۵۰ سال است که خصوصی است. ما سال گذشته تیم را با هزار مشکل بالا کشیدیم و بازی در لیگ برتر هم بسیار نقس‌گیر است. ما در لیگ برتر باید مقابل تیم‌هایی که متمول هستند و می‌توانند خودشان را تا دندان مسلح و تجهیز کنند، بازی کنیم که کار بسیار سختی است.

سرمربی تیم سپیدرود رشت ادامه داد: علی‌رغم اینکه گسترش فولاد از نظر مالی شرایط خوبی دارد، اما تا کنون نتوانسته خودش را به بالای جدول برساند. اوضاع مالی و سخت‌افزاری ما به شکلی است که باید از این نتایج هم راضی باشیم. با این وجود، از حداکثر توان‌مان استفاده می‌کنیم.

نظرمحمدی با ابراز نارضایتی از کمبود امکانات در تیم سپیدرود، یادآور شد: ما هنوز یک آدمک برای ضربات ایستگاهی نداریم و هر روز با ۱۹ توپ تمرین می‌کنیم. این‌ها بخشی از مشکلاتی هستند که در سال‌های اخیر اجازه ندادند سپیدرود به لیگ برتر برسد. سپیدرود سال‌ها درجا زده است و من الان شرمنده هواداران هستم. آنها می‌دانند که ما چقدر تلاش می‌کنیم و با دستان خالی برای سپیدرود می‌جنگیم. الان بضاعت ما همین است.

وی در واکنش به بروز بحث‌هایی مبنی بر کنار رفتنش از کادر فنی تیم سپیدرود، تأکید کرد: اگر هواداران بگویند که مشکل من هستم، مقابل آن مقاومت نخواهم کرد. من عاشق شهرم هستم و این را هم نشان دادم. امیدوارم بازیکنان به شرایط مناسب برگردند.

«ما به یک برد نیاز داریم»، سرمربی تیم سپیدرود با بیان این جمله، یادآور شد: امروز بچه‌ بازی منطقی و حساب‌شده‌ای ارائه دادند. آنها تقریباً در هر دو نیمه خوب بودند. در هر سه بازی، گل‌هایی که خوردیم در سطح لیگ یک بود. در این بازی خیلی بهتر از دو بازی قبلی بودیم. گل‌هایی که دریافت می‌کنیم در شان خودم و سپیدرود نیست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار