سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم پارس می‌خواهد صدر جدول را حفظ کند، کیفیت خوب خود را در هفته‌های قبل نشان داده و به عنوان یک مدعی خود را معرفی کرده است.
کد خبر: ۵۰۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱ 12 October 2017
به گزارش تابناک تبریز از خبرگزاری ها؛یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - پارس جنوبی جم، اظهار داشت: تیم پارس می‌خواهد صدر جدول را حفظ کند. کیفیت خوب خود را در هفته‌های قبل نشان داده و  به عنوان یک مدعی خود را معرفی کرده است. بازی سختی در پیش داریم. می‌دانیم که روز راحتی نخواهیم داشت.

وی افزود: باید با تمام توان و تمرکز مقابل پارس جنوبی ظاهر شویم. این خیلی مهم است که اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشیم. محدودیت‌هایی مثل مصدومان برای این دیدار داریم. 5، 6 بازیکن را در اختیار نداریم و این کار ما را سخت می‌کند، اما با تکیه بر جوان‌ها امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. تمرینات خوبی داشتیم و آنالیز هم خوبی از پارس جنوبی انجام دادیم. همه‌چیز به این برمی‌گردد که چقدر تمرکز و انرژی داشته باشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی به نقاط قوت پارس جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: خط جلوی این تیم خیلی خطرناک است. آنها بازیکنان فرصت‌طلبی دارند که از فرصت‌هایشان به‌خوبی استفاده می‌کنند. اینکه من می‌گویم باید اشتباه نکنیم، برای این مسئله است. ما باید به حریف فرصتی ندهیم تا از اشتباهات‌مان استفاده کند. امیدوارم خط حمله آنها را خوب مهر کنیم، بی اشتباه ظاهر شویم و گل نخوریم. خودمان باید از لحاظ تمرکزی خوب عمل کنیم و فرصتی به حریف ندهیم. این مسائل خیلی مهم خواهند بود.

گل‌محمدی در خصوص وضعیت گلزنی تراکتورسازی گفت: ما هر روز کار گلزنی را تمرین می‌کنیم، اما این گلزنی بیشتر به کیفیت بازیکن برمی‌گردد. فکر می‌کنم بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند و در تمرینات خیلی خوب ظاهر می‌شوند. تعداد گل‌هایی که زدیم، نسبتاً بد نبودند. اگر کمی تمرکز بیشتری در ضربات آخر داشته باشیم، آمارمان بهتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی نتوانست آن‌طور که باید و شاید از تعطیلات لیگ برتر استفاده کند، تصریح کرد: ما یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی می‌تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. آن هم به این برمی‌گردد که چطور از این تعطیلات استفاده کنیم و از آن بهره ببریم. متاسفانه تعطیلات باعث نشد که مصدومان‌مان برسند. آنها تا دو هفته دیگر کار دارند. ما شرایط سختی داریم، اما به هر حال کار خودمان را می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

سرمربی تیم تراکتورسازی به تمجید از هواداران تیمش پرداخت و گفت: احتیاجی به این نداریم که برای حضور هواداران‌مان در ورزشگاه فراخوان بدهیم. خود هواداران هم شرایط را خوب درک می‌کنند. چیزی که جوانان ما نیاز دارند، حمایت است. از همه هواداران می‌خواهیم دست ما و جوانان‌مان را بگیرند و خوب آنها را تشویق کنند تا با روحیه‌ مقابل پارس جنوبی حاضر شوند.
 
 

مهدی تارتار:بازی سختی برابر تراکتورسازی مقابل تماشاگرانش داریم/ با احترام به تراکتورسازی برای 3 امتیاز به تبریز آمدیم/ فیروز کریمی همیشه باید در لیگ برتر تیم داشته باشد
 مهدی تارتار ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش گفت: از شهر تبریز خاطرخوشی را داشته چه آن زمانی که بازیکن تیم تراکتورسازی بود و چه آن زمان که سرمربی تیم گسترش فولاد بودم.

وی گفت: فردا برابر تیم تراکتورسازی بازی داریم که بازیکنان جوان خوبی بهره می برد و بازی با این تیم در حضور تماشاگرانش بسیار سخت است.

تارتار افزود: اما تیم پارس جنوبی تیم صدرنشین لیگ برتر بوده و می خواهیم همچنین رده اول را حفظ کرده و نشان دهیم که بی جهت در صدر جدول حضور نداریم.

سرمربی تیم پارس جنوبی افزود: ضمن احترام به تراکتورسازی باید بگویم برای 3 امتیاز آمدیم و بی پروا بازی خواهیم کرد و به امتیازات خوبی را نیز کسب کردیم و کسی از تیم ما انتظار قهرمانی ندارد.

تارتار گفت: محسن فروزان با گذشته اش فاصله گرفته و بازیکن دیگری شده و می داند که چقدر می تواند در آرامش به تیم کمک کند.

وی در مورد سرمربی تیم گسترش فولاد که پدرزنش می باشد، گفت: آقای کریمی از مربیانی با دانش فوتبال کشور است و از مربیانی است که باید همیشه در لیگ برتر فعالیت داشته باشد و در مورد بازی تیمم با تیم ایشان که هفته اول دور برگشت است، زود است سخن بگویم.

تارتار گفت: حامد نورمحمدی مدافع پرتجربه خود را به دلیل  محرومیت نداشته و امید سینگ و دشتی را به دلیل مصدومیت به همراه نخواهیم داشت. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار