استاندار آذربایجان‌شرقی:
فارس:استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: باید آمار طلاق مدیریت شود و این آمار نگران‌کننده است چرا که آثار سوء مسائل اجتماعی و دیگر تبعات را به دنبال دارد و اگر مدیریت نشود، نمی‌توان تبعات آن را کنترل کرد.
کد خبر: ۵۳۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶ 05 December 2017
به گزارش تابناک تبریز،مجید خدابخش امشب در جمع بانوان برگزیده و کارآفرین آذربایجان‌شرقی در خصوص بحث افزایش زنان سرپرست و اشتغال آنها اظهار داشت: بیشتر شدن زنان بی‌سرپرست نشانه افزایش طلاق بوده و در این مرحله باید ورود پیدا کرده و مسائل را مدیریت کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت:در بحث آثار تبعات سوء طلاق غیراز موضوع بی‌سرپرستی خانم و آقا، باید آثار و تبعات منفی آن را مدیریت کنیم.

وی با اشاره به افزایش آمار طلاق بیان کرد: امروز از هر چهار ازدواج، یک مورد منجر به طلاق می‌شود و این‌ یک آمار وحشتناک است.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت:امروز در همه جای دنیا برای مدیریت این مسئله راهکارهایی ارائه می‌شود، هرچند نمی‌شود به‌ طور کلی این آمار را صفر کرد.

وی خاطرنشان کرد:در اسلام از طلاق به‌ عنوان حلال مغضوب یاد می‌شود، به‌ نوعی به‌ عنوان یک امر حلال نامطلوب مطرح می‌شود، هرچند گاهی تنها راه، طلاق است.

استاندار آذربایجان‌شرقی تأکید کرد:باید آمار طلاق مدیریت شود و این آمار نگران‌کننده است چرا که آثار سوء مسائل اجتماعی و دیگر تبعات را به دنبال دارد و اگر مدیریت نشود؛ نمی‌توان تبعات آن را کنترل کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار