کد خبر: ۵۳۵۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱ 07 December 2017
تیم تراکتورسازی در یکسال گذشته به واسطه محرومیتی که فیفا برایش در نظر گرفت، مشکلات زیادی را تجربه کرد. سرخپوشان تبریزی دوپنجره نقل و انتقالاتی از جذب بازیکن جدید محروم شدند و به همین خاطر امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی سرمربیان این تیم در دو نیم فصل گذشته مجبور شدند به واسطه کمبود بازیکن از نفرات جوان در ترکیب خود استفاده کنند.


حالا اما با پایان محرومیت تراکتورسازی، مسئولان باشگاه قصد کردند با جذب بازیکنان در پست های مورد نیاز مشکلات را برطرف کنند و با پایان نیم فصل اول در این راه بسیار موفق عمل کردند. آنها اکنون که زمان قانونی نقل و انتقالات شروع نشده، اکثر نفرات مورد نیاز شان را جذب کردند تا گل محمدی و کادرفنی نفس راحتی بکشند. در ادامه خریدهای جدید تراکتورسازی را مورد بررسی قرار داده ایم.


ژوردی آلمیدا(دروازه بان)


بعد از هیاهوهای بسیار درباره جذب دروازه بان های مطرح داخلی، در نهایت یحیی گل محمدی به یک گزینه برزیلی رسید. ژوردی آلمیدا دروازه بان 24 ساله تیم واسکودوگامای برزیل که رابطه نزدیکی با ژوزه مندز مربی گلرهای تراکتورسازی دارد، راه ایران را در پیش گرفته و در صورت تایید در تست های پزشکی با سرخپوشان تبریزی قرارداد می بندد. او در کنار فرزین گروسیان به احتمال فراوان دروازه بان های اصلی تراکتور در نیم فصل دوم خواهند بود.


احسان پهلوان(هافبک وسط و کناری)


یکی از پدیده های فوتبال ایران در یکی، دو سال گذشته از این پس در تراکتورسازی توپ خواهد زد. بازیکن تکنیکی و ریز نقشی که فوتبالش موردعلاقه یحیی گل محمدی است و حالا به عنوان سرباز از ذوب آهن راهی تراکتورسازی شده است. بی تردید حضور پهلوان به خط هافبک و حمله تراکتور در آینده کمک زیادی خواهد کرد.

 

امید عالیشاه(هافبک کناری)


کاپیتان سابق پرسپولیس بعد از اینکه پارسال به واسطه محرومیت تراکتور نتوانست برای این تیم به میدان برود، حالا بعد از حدود یکسال دوری از فوتبال بار دیگر در ترکیب تیم تبریزی قرار خواهد گرفت. عالیشاه همچنان سرباز است و باید در تراکتور به فوتبالش ادامه دهد. او البته با وجود اینکه پارسال به تراکتور ملحق شد؛ اما چون نامش در لیست تیم قرار نگرفت، یکی از سهمیه های جذب بازیکن این تیم در نیم فصل را پر خواهد کرد.

مهدی مهدی پور(هافبک تدافعی)


هافبک جوان ذوب آهن اگرچه شاید بازی اش چندان به چشم نیامده، اما یکی از نفرات کلیدی ذوب آهن در سال های گذشته بوده است. او یکی از بازیکنان مورد علاقه گل محمدی است که از ذوب آهن راهی تراکتورسازی شده و پیش بینی می شود در کنار سایر هافبک ها مثل مهدی کیانی یکی از موثر ترین بازیکنان تیم تبریزی باشد.

قائم اسلامی خواه (هافبک وسط و کناری و مهاجم)

پدیده سال گذشته لیگ دسته اول یکی از بازیکنان گمنامی است که یحیی گل محمدی به خدمت گرفته است. بازیکن تیم بادران که توانایی بازی در چند پست را دارد، از بادران به عنوان یار سرباز به تراکتور ملحق می شود و کارش را دنبال خواهد کرد. اسلامی خواه بازیکن تکنیکی است که در آینده بیشتر از او خواهیم شنید.

یک مدافع وسط، احتمالا محمد طیبی

تیم تراکتورسازی به واسطه مصدومیت هادی محمدی و خروج نام او از لیست باید یک مدافع وسط خوب به جمع نفراتش اضافه کند. تراکتوری ها با محمد طیبی، کاپیتان سابق استقلال خوزستان و کنونی تیم القطر وارد مذاکره شده اند و احتمال اینکه طی روزهای آینده با او توافق کنند زیاد است. در صورتی که به هر دلیلی با طیبی توافق حاصل نشود، سرخپوشان تبریزی به سراغ یک مدافع دیگر که شاید خارجی باشد، می روند.

مهاجم نوک؛ 99 درصد خارجی

آخرین بازیکنی که مورد نیاز تراکتورسازی است‌ یک مهاجم نوک محسوب می شود. با توجه به جدایی مهدی شریفی گل محمدی قصد دارد یک مهاجم بلند قامت و گلزن را به جمع نفراتش اضافه کند. با توجه به اینکه چنین مهاجمی اکنون در داخل ایران آزاد نیست، او احتمالا به سراغ گزینه های خارجی می رود. حتی امکان دارد این مهاجم خارجی از بازیکنانی باشد که سوابق خوبی در فوتبال ایران دارد.

دانیال اسماعیلی فر(مدافع- هافبک راست)

یکی از بازیکنان مورد علاقه یحیی گل محمدی دانیال اسماعیلی فر است. بازیکنی که با نظر یحیی گل محمدی به ذوب آهن آمد و در این تیم به مهره ای کلیدی تبدیل شد. حالا او مد نظر تراکتورسازی قرار گرفته و احتمال دارد به عنوان سرباز به تبریز برود. البته حضور این بازیکن هنوز قطعی نیست و ذوب آهنی ها قصد دارند او را از تصمیمش منصرف کنند.


تکمیلی


با این تفاسیر نقل و انتقالات تراکتورسازی تقریبا نزدیک به پایان است. سرخپوشان تبریزی با جذب یکی دو بازیکن دیگر به آینده ای روشن فکر خواهند کرد. حضور این بازیکنان خوب می تواند تراکتورسازی را در نیم فصل دوم بسیار قدرتمندتر کند و در آسیا نیز این تیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.


تراکتور 8 بازیکن جدید جذب می‌کند

 با وجود اینکه طبق قوانین سازمان لیگ هر باشگاه در نیم فصل می تواند 6 بازیکن جدید به خدمت بگیرد، تراکتورسازان قصد دارند نفرات بیشتری جذب کنند و به همین خاطر از یک قانون فرعی نقل و انتقالات استفاده خواهند کرد.


بر اساس آیین نامه نقل و انتقالات اگر بازیکنی از یک تیم مصدومیت بلند مدت داشته باشد، باشگاه می تواند نام او را از لیست خارج و بازیکنی جدید جایگزین کند. بر این اساس تراکتورسازان قصد دارند نام هادی محمدی و امیر نصرآزادانی که رباط صلیبی پاره کرده اند را از لیست خارج کنند و علاوه بر 6 سهمیه نقل و انتقالاتی خود دو بازیکن جدید به جای مصدومان به جمع نفرات شان اضافه کنند./ورزش3

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۵
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
تراکتور وسط زمین و فورواردو باید دست بازیکنان خارجی
بسپاره یک بازی ساز تراز اول دو مهاجم تمام عیار

اینگونه تراکتور میتواند به کورس قهرمانی برگرده
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
پس سروش رفیعی چی شد.؟چرا بازیکنانی مثل پیام صادقیان رو نمیارن تراکتور؟
تبريزي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
تراکتور باز هم به جایی نخواهد رسید وقتی سرمربی تیم رفیق بازی میکنه و بازیکن های مورد علاقه خودش رو بدون توجه به نیاز تیم میخواد هر جوری شده نجات بده تیم نتیجه نمیگیره(اون هم بازیکن هایی که کاملا افت کردن و تو ذوب نتیجه ای ندادن) بابا 3 تا دفاع وسط از دست دادیم حداقل 2 تا دفاع وسط میخوایم دفاع چپ نداریم حداقل یکی میخوایم بعد رفتن سروش و کرار دیگه هافبک زاح یا پلی میکر نداریم حداقل یکی میخوایم ادینهو و شریفی رفتن حداقل یک مهاجم تمام کننده عالی لازم داریم یعنی 5 تا حداقل بازیکن تو این پست ها لازمه ولی چندتا سهمیه خرید واسمون مونده از هشت تا؟؟؟؟ گلر خارجی و 3تا هافبک ذوب رو که واسه سربازی میان و یک بازیکن لیگ یکی و عالیشاه رو کم کنی 2تا نهایت بتونیم بازیکن دیگه بگیریم ازاون 5 تا فقط 2تاش رو میتونیم پر کنیم چطوری میخواین جلوی پرسپولیس که تیمش بی نقصه وایسین؟؟ تو آسیا چکار میکنید ؟؟ بقیه لیگ چی میشه؟؟ با این وضع حتی فکر گرفتن سهمیه رو هم نباید کرد
سجاد کبیر عباسپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
تراکتور سازی قطعا فوق العادتر از گذشته خواهد بود تنها ملت صاحب تیم هستن از بازیکنان باکیفت داخلی خارجی استفاده میکنیم به بومی ها ارزش بازی جانانه تراکتور نیاز به ریخت و پاش زیاد ندارد همه جور بازیکنی پرورش میدهیم برایه آینده تیم
امراه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
از آقای زنوزی خواهش میکنیم مثل سرمربی دو تا مهاجم تراز اول هم بخر تا امثال حرفی برا گفتن داشته باشیم تنها دلخوشیمون تراختور
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار