صحبت‌های جنجالی یحیی تیر خلاص را زد؛
تراکتورسازی در آستانه قرارداد با سرمربی ترکیه‌ای قرار دارد و یحیی گل محمدی به درب‌های خروج باشگاه نزدیک تر شد.
کد خبر: ۵۵۰۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲ 10 January 2018

به گزارش تابناک تبریز از خبرگزاری ها؛ اختلافات پیش آمده میان مصطفی آجورلو و یحیی گل‌محمدی مدیرعامل و سرمربی تراکتورسازی در روزهای گذشته شدت گرفته است؛ بعد از جریمه 20 درصدی گل‌محمدی توسط باشگاه که حسابی سرمربی این تیم را عصبانی کرد، حالا به نظر می‌رسد این دو به آخر خط رسیدند و بعید است یحیی بتواند به کارش در تیم تبریزی ادامه دهد.

اختلافات چند وقت اخیر میان گل‌محمدی و آجورلو که علنی شده است و خودش را میان مصاحبه‌های سرمربی تراکتورسازی هم نشان داده در نهایت به قطع همکاری وی منجر خواهد شد. یحیی در نشست اخیر خودش هم حسابی گرد و خاک کرد و مدیرعامل باشگاه را بابت کسر 20 درصد از قراردادش و غیرقانونی خواندن این کار مورد انتقاد قرارداد تا نشان دهد شرایط همچنان غیرعادی است.

دنیزلی در آستانه پیوستن به تراکتورسازی
 

در این شراط احتمالی که در چند وقت اخیر در تبریز از آن صحبت می‌شود قوت یافته و آنهم حضور مصطفی دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای در تبریز است. بحث حضور دینزلی در تراکتورسازی از هفته‌ها قبل مطرح شده بود ولی خیلی جدی به نظر نمی‌رسید تا اینکه نتایج ضعیف تراکتورسازی صدای هواداران را در آورد و در نهایت موجب اختلاف مدیرعامل و سرمربی باشگاه شد.

در این شرایط خبر می‌رسد که مدیرعامل تراکتورسازی از روز گذشته دو نماینده خود را به ترکیه فرستاده تا با مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه‌ای وارد مذاکره شوند و او را راضی به بازگشت به ایران کنند. دنیزلی که هم‌اکنون در یک تیم پایین جدولی سمت مدیرفنی را برعهده دارد، اولین بار توسط آجورلو در پاس تهران به ایران آمد و از همانجا بود که محبوب هواداران فوتبال در ایران شد. حالا هم آجورلو برای تراکتورسازی دست روی این مربی سابقه‌دار گذاشته و نمایندگانش را به ترکیه فرستاده است.

در مذاکرات اولیه مسئولان تراکتورسازی با دنیزلی توافقاتی حاصل شده؛ اما هنوز بر سر جزییات توافق نکردند. دنیزلی به واسطه قراردادی که با باشگاه اسکیسر اسپور به عنوان مدیرفنی دارد، ملاحظاتی را برای این باشگاه در نظر گرفته و اگر بر سر جزییات قرارداد توافق انجام شود او با قراردادی 1.5 ساله هدایت تراکتورسازی را برعهده می‌گیرد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار