وزیر دفاع سخنران مراسم یادبود شهید صیاد شیرازی در تبریز:
وزیر دفاع با تاکید بر اینکه ایران با داشتن چنین مردمی، در دیگ جوشان منطقه در آرامش کامل قرار دارد، ابراز داشت: دشمنان جدی و قسم خورده‌ای داریم که همیشه مانع پیشرفت هستند، آمریکا در وزارت خزانه داری خود 500 نفر را فقط برای مانع تراشی در اقتصاد ایران گمارده تا در راه پیشرفت ایران بایستند ولی دریغ از اینکه با تکیه بر توانمندی داخل، شاهد پیشرفت و تعالی هستیم و بعد از سال‌ها در زمینه‌های مختلف توانمند شده‌ایم.
کد خبر: ۵۸۸۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱ 10 April 2018

 

 به گزارش تابناک تبریز از خبرگزاری ها؛ امیر سرتیپ حاتمی صبح امروز در همایش پاسداشت سالروز شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که در تالار سرباز اسلام ارتش برگزار شد، با اشاره به اینکه تاکید مردم آذربایجان با شعار «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» بر بیداری و بصیرت است اظهار داشت:  این اوج بصیرت آذربایجان در دوران معاصر و در طول تاریخ بوده که هر موقع احساس خطری برای انقلاب بوده، آذربایجان با قدرت از انقلاب پشتیبانی کرده است. 

وی با بیان اینکه آذربایجان در سرنوشت ایران نقش تاریخی داشت افزود:  این خطه دروازه ارتباط ایران با دنیا است و همواره منشا حرکت‌های بزرگی در کشور بوده است.  آزادی خواهی، ولایتمداری و وطن دوستی این سرزمین در یاد‌ها ماندگار است و ستارخان‌ها و باکری‌ها در اذهان مانده است.  

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه اوج حرکت آذربایجان در دوران دفاع مقدس با لشکر قدرتمند عاشورا و 21 حمزه بود چراکه کارهای بزرگی را انجام دادند خاطر نشان کرد: دلاوری‌ها و رشادت‌های مردان آذربایجان در طول تاریخ به ثبت رسیده و در دوران معاصر هم تداوم دارد.  

وی در ادامه، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به رسم زیبای هرساله، امسال را به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند گفت: این نامگذاری رسالت بزرگی برای همه ایرانیان است تا همت کنند و این شعار مهم را محقق کنیم. 

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه ابتدا شاید تصور این باشد که فقط خریداران باید از این کالای ایرانی حمایت کنند تصریح کرد: تک تک ما نسبت به این موضوع مسئولیم و اگر انجام ندهیم حتما باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم. 

این مقام ارشد نظامی در هیئت دولت،  تولید کنندگان را در این موضوع بیش از سایرین مسئول دانست و گفت: مردم حق دارند کالای با کیفیت مصرف کنند لذا باید تولیدات قابل رقابت با دنیا باشد، اگر در جایی نیاز به نوسازی و یا سرمایه گذاری داریم، باید انجام دهیم و بتوانیم در قیمت و کیفیت محصولات خود را با دنیا به رقابت بگذاریم. 

وی با اشاره به اینکه وزارت دفاع هم تولید کننده بزرگ برای پشتیبانی از نیروهای مسلح است، خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم امسال همانند تلاش سال‌های گذشته،  محصولات بسیار با کیفیت تری را در اختیار نیروهای مسلح قرار دهیم.  

امیر سرتیپ حاتمی، خرید و فروش کالای قاچاق را به شدت نفی کرد و افزود:  ممکن است مردم کالای قاچاق را قدری ارزان‌تر بخرند ولی بدانند که به یک کارگر ایرانی لطمه می‌زنند، لذا باید همه همت کنیم تا امر رهبر معظم انقلاب را در وسع خود عملیاتی کنیم چرا که از برکات آن بهره‌مند خواهیم شد در این صورت شاهد رونق اقتصاد و معیشت مردم خواهیم بود. 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ایران با داشتن چنین مردمی، در دیگ جوشان منطقه در آرامش کامل قرار دارد، ابراز داشت:  دشمنان جدی و قسم خورده‌ای داریم که همیشه مانع پیشرفت هستند،  آمریکا در وزارت خزانه داری خود 500 نفر را فقط برای مانع تراشی در اقتصاد ایران گمارده تا در راه پیشرفت ایران بایستند ولی دریغ از اینکه با تکیه بر توانمندی داخل، شاهد پیشرفت و تعالی هستیم و بعد از سال‌ها در زمینه‌های مختلف توانمند شده‌ایم.  

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار