سرپرست باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد مهدی ترابی با این باشگاه قرارداد داشته و نمی‌توانسته به جمع پرسپولیسی‌ها بپیوندد.
کد خبر: ۶۲۵۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱ 02 July 2018

در شرایطی که هواداران پرسپولیس بابت جذب مهدی ترابی توسط مسئولان این باشگاه خوشحال هستند، اما مسئولان تراکتورسازی این انتقال را غیر قانونی می‌دانند و تاکید دارند که ترابی قبل از امضای قرارداد با پرسپولیس با سرخ‌پوشان تبریزی قرارداد همکاری امضا کرده است.

 

عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به "ورزش سه" می‌گوید: «وقتی ما به باشگاه تراکتورسازی آمدیم و امور باشگاه را برای واگذاری به بخش خصوصی در دست گرفتیم، متوجه شدیم مدیریت قبلی(آجورلو) با مهدی ترابی قراردادی امضا کرده و ظاهرا حتی یک چک با مبلغ مشخص نیز به او داده بود تا در لیگ هجدهم پیراهن این تیم را برتن کند. آن قرارداد کاملا رسمی است و از نظر ما ترابی بازیکن تراکتورسازی است.»

 

وی ادامه داد: «مالک باشگاه تراکتورسازی روی قرارداد ترابی با پرسپولیس ادعای درستی دارد. ترابی به عنوان بازیکنی که با تراکتور سازی قرارداد داشته، به صورت قانونی نمی‌توانسته به عضویت پرسپولیس در بیاید و ما پیگیر این موضوع می‌شویم. قطعا از طریق فدراسیون فوتبال این مساله را پیگیری می‌کنیم تا به نتیجه برسد.»

این ادعا از سوی مسئولان تراکتورسازی در شرایطی مطرح شده که به نظر می‌رسد چنین قرارداد یا تفاهم‌نامه‌ای حدود دو ماه قبل امضا شده است. در آن مقطع وضعیت خدمت سربازی ترابی مشخص نبود و این بازیکن ملی‌پوش برای رفتن به خدمت سربازی با مسئولان تراکتور صحبت‌هایی را انجام داد. حتی رضا درویش مدیرعامل سایپا نیز در آن زمان در مصاحبه‌ای اعلام کرد ترابی دفترچه خدمتش را هم پست کرده و باید به تراکتورسازی برود.

 الان اما به نظر می رسد او مشکلات مربوط به خدمت سربازی‌اش را حل کرده و به همین خاطر با پرسپولیس قرارداد بسته که حالا مسئولان تراکتورسازی ادعای داشتن قرارداد با این بازیکن را دارند. باید منتظر ماند و دید واکنش مسئولان پرسپولیس به این اتفاق چه خواهد بود و چه اتفاقاتی پیرامون ترابی رخ می‌دهد.

 

ترابی پیش از پرسپولیس با تراکتورسازی قرارداد بسته بود!

سرپرست باشگاه تراکتورسازی از عقد قرارداد بازیکن تیم سایپا که به پرسپولیس پیوسته به این باشگاه خبر داد!

 عباس الیاسی در خصوص عقد قرارداد مهدی ترابی با تیم پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود این بازیکن پیش از این با تراکتورسازی قرارداد بسته گفت:‌ زمانی که من به تراکتورسازی آمدم قراردادی از مهدی ترابی دیدم که او با تراکتورسازی قرارداد بسته بود، من نمی‌دانم داستان این قرارداد چیست، اما متوجه شدم که این قرارداد در زمان مدیریت مصطفی آجرلو به امضا رسیده است، هر چند که از محتویات آن بی‌خبرم. 

 در حالی سرپرست باشگاه تراکتورسازی این صحبت‌ها را انجام می‌دهد که ترابی بازیکن تیم سایپاست و مشخص نیست آجرلو چگونه به عنوان بازیکن سرباز با تیم تراکتورسازی قرارداد بسته است، به نظر می‌رسد این موضوع باعث شده که پرونده ترابی، پرسپولیس، تراکتورسازی وباشگاه سایپا با این اقدام وارد فاز تازه‌ای شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار