کد خبر: ۶۷۵۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵ 03 November 2018

بدون شک، نیاز جوان به شغل، یک نیاز ضروری است و همواره در کنار سایر نیازهای او (نظیر ازدواج، تحصیلات، و مسکن) مطرح بوده است. می دانیم نیروی انسانی به عنوان مهم ترین منبع تولید به حساب می آید؛ از این رو بهبود اشتغال، به معنای رونق چرخه تولید و کسب درآمد بیشتر است، و افزایش سطح درآمد، زمینه ارتقای رفاه و آسایش شده و زمینه ساز دستیابی به سایر نیازهای اساسی خواهد بود.


اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی در کشور ضمن فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه پایدار، مسائل و مشکلات جاری از جمله فقر، نابسامانی اجتماعی و فرهنگی، بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی و معضل انبوه سایر بیکاران را مرتفع خواهد کرد.


بی شک یکی از موفقترین شخصیتهای دهه اخیر در امر اشتغالزایی که ایجاد یک شغل را حتی به مثابه یک پروژه مهم در سطح استانی و ملی در اولویت پیگیری خود قرار داده است مرد نام آشنای روزهای اخیر صنعت " رضا رحمانی" است.


نامش هرچند شاید به واسطه سه دوره حضور در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز،آذرشهر و اسکو برای مردم عزیز آذربایجان تداعی میشود اما امید است بواسطه مسئولیت و اختیارات جدید در مقام عالی وزارت، تولید و بواسطه آن اشتغال و کارآفرینی را در سطح ملی نیز درخشانتر و محسوس تر به پیش برد که این موفقیت را برای خود ثبت و ماندگار و ملت شریف ایران را از فرزند غیور آذربایجان راضی تر کند.


امید است بخش خصوصی نیز با رویکرد "سرمایه گذاری" در این حوزه ضمن همراهی؛از سوابق، تجربیات و توانمندیهای وزیر محترم بهره کافی را جسته و سرمایه داری را فدای سرمایه گذاری برای تولید و اشتغال جوانان ایران اسلامی کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار