باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای به اظهار نظرهای اخیر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.
کد خبر: ۷۴۸۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴ 25 May 2019

به گزارش تابناک تبریز، باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای به اظهار نظرهای اخیر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

در متن این بیانیه آمده است: 

اصول حرفه ای ایجاب می‌کند اگر در مجموعه ای همکاری صورت می‌گیرد تمام اتفاقات درون مجموعه‌ای بدون حاشیه‌سازی و با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته و خاتمه پیدا کند.

حال فردی که بصورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد، از خلا بوجود آمده رفتن سرمربی، زمانی سکان‌دار باشگاه شدند، انتظار می‌رفت مسائل را بصورت حرفه‌ای در همان دوران مدیریت خود حل و فصل نمایند در آن زمان سکوت کرده و متاسفانه الان به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده اند، که باید پرسیده شود اگر این مسئله وجود داشت چرا آن زمان شفاف سازی نکردید!؟
آیا به غیر از این هست که شما دنبال حاشیه سازی برای این باشگاه و مطرح کردن خودتان می‌باشید؟
پس این مطالب اساسا صحت نداشته و چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم و تشویش افکار عمومی و هواداران عزیز را بدنبال ندارد. 

لذا انتظار می‌رود کسانی که نام حرفه ای بر روی خود گذاشته‌اند اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و در این برهه حساس از نام تراکتور به عنوان چاشنی برای خواسته‌های غیر حرفه ای خود استفاده ننمایند و هواداران عزیز را درگیر مسائلی که اساسا صحت نداشته و ندارد نکنند.

از هواداران عزیز نیز تقاضا داریم صرفا به مطالبی که از رسانه رسمی باشگاه منتشر می‌شود اعتماد نمایند و اطمینان داشته باشند که هدف باشگاه بستن تیمی درخور شان و منزلت تراکتور و شما هواداران عزیز می‌باشد که با حمایتهای شما منجر به موفقیت خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار