کد خبر: ۷۶۰۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ 08 July 2019
 

صفحه اینستاگرام عقیق نوشت:

شباهت دردسر ساز برای مداح آذری / باز هم جنگ روانی برای تخریب مداحان

چند روزی است کلیپی در تعدادی از صفحات اینستاگرام و برخی شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن با یک تدوین بسیار ناشیانه تصاویر دادگاه #سید_هادی_رضوی از متهمان فساد بانکی در کنار مداحی های #حاج_محمدباقر_منصوری از #مداحان آذری کشور قرار داده شده و در توضیح آن این طور عنوان شده که این متهم اختلاس و فساد بانکی در کسوت مداحی نیز مشغول بوده است.

شاید این تصاویر و این دروغ واضح و آشکار برای جامعه هیئتی و مذهبی و کسانی که اندک شناختی از مداحان و ذاکرین اهل بیت دارند بسیار خنده داربه نظر برسد ، ولی متاسفانه جامعه هدف این این کلیپ قشر خاکستری وافراد کم اطلاعی هستند که به راحتی با همین چیدمان ناشیانه ماجرا را به راحتی می پذیرند و بدون کوچکترین تحقیقی آن را برای دیگران ارسال می کنند. اتفاقی که باعث گلایه و ناراحتی این مداح شناخته شده آذری زبان شده است.

حاج محمد باقر منصوری در گفت و گو با #عقیق درباره حاشیه های به وجود آمده در این رابطه گفت:
ابتدا که یکی از دوستان این کلیپ را برایم ارسال کرد خنده ام گرفت و تصورم از آن یک حرکت ساده بچگانه بود. اما چند روز که گذشت دیدم تعداد صفحاتی که نسبت به بازنشر این کلیپ با عنوان مداحی اختلاسگر بزرگ بانکی کرده اند زیاد شده و باز خوردهایی که در این صفحات نسبت به آن انجام می شد برایم بسیار تعجب آور بود.

این مداح اهل بیت افزود : متاسفانه در دنیای امروز که دسترسی به اخبار و اطلاعات بسیار راحت تر از گذشته است و به سادگی می توان صحت و سقم اخبار را به دست آورد باز هم عده ای با تکیه بر جهل بخشی از جامعه اهداف شوم خود را پیش می برند و هیچ متولی خاصی هم برای برخورد و پاسخگویی در این زمینه وجود ندارد.

حاج محمد باقر منصوری به ذکر خاطره ای هم در این زمینه پرداخت: چند روز پیش برای زیارت حرم حضرت عبدالعظم حسنی رفته بودم. در حرم چند جوان پس از این که لحظاتی مشغول تماشای بنده بودند با کمی تردید جلو آمدند ونام بنده را پرسیدند. گفتم محمد باقر منصوری هستم . یکی از آن جوان ها گوشی موبایلش را از جیبش در آورد و کلیپ تدوین شده مداحی بنده و دادگاه آقای رضوی را نشانم داد و پرسید مگر این فرد شما نیستید ؟ وقتی آن جوان ها واقعیت ماجرا را فهمیدند عذرخواهی کردند و گفتند ما وقتی این کلیپ را دیدیم نسبت به مداحان بدبین شده بودیم.

این ذاکر اهل بیت گفت : از مسئولین می خواهم نسبت به سر و سامان دادن به این فضای مجازی که هر روز با دروغ های جدید فضای جامعه را ملتهب می کند تلاش کنند

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار