استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمام مسئولان استان برای مبارزه با قاچاق، پای کار هستند و عزم جدی برای مقابله با این پدیده در استان وجود دارد.
کد خبر: ۷۶۱۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴ 09 July 2019

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، افزود: افزایش بیش از 200 درصدی کشفیات در برخی از کالاهای قاچاق، حاکی از توجه ویژه دستگاه‌های نظارتی به این موضوع است.

وی افزود: موقعیت ژئوپولیتیک آذربایجان شرقی، قاچاقچیان را به سودجویی از راه‌های مجرمانه وسوسه می‌کند و بر همین اساس باید یک عزم جدی برای مقابله بی‌امان با قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر در استان وجود داشته باشد.

پورمحمدی با اشاره به کشف 200 کیلوگرم مواد مخدر در نقطه مرزی نوردوز توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت: قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی تمامی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در استان هستیم و امیدواریم میزان ترانزیت و قاچاق مواد مخدر در استان به کمترین میزان ممکن برسد.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: تجهیز مرزهای جنوبی و غربی کشور به امکانات نظارتی باعث شده که قاچاقچیان به مرزهای شمالی و شمال غربی کشور روی بیاورند و بر این اساس مرزهای استان نیز باید به امکانات و تجهیزات مختلف برای مقابله با قاچاق، مجهز شود.

شایسته، معاون هماهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور نیز در این جلسه به بیان عملکرد این ستاد در بخش‌های مختلف پرداخت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار