مسعود پزشکیان:
پزشکیان اظهار داشت: مردم به دنبال زندگی با عزت در این کشور هستند و باید از مردم کمک بگیریم تا راه حل پیدا کنیم.
کد خبر: ۷۷۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳ 16 August 2019

به گزارش تابناک تبریز، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در در گردهمایی سمن های استان گفت: باید باور داشته باشیم مشارکت مردم، باور و اعتماد همراه با علم می تواند مشکلات را حل کند و اگر مردم، پشت مسوولان نباشند هیچ مشکلی حل نمی شود. مسعود پزشکیان افزود: مردم یک قدرت و ظرفیت هستند و باید مدیران ما بدانند اگر این توانمندی آزاد شود می تواند انرژی تولید کند و مشکلات کشور را حل کند.

وی ادامه داد: خیال می کنیم با پول و منابع مالی می توان مشکلات را حل کرد ولی غافل از آنیم که راه حل رفع مشکلات همین مردم هستند و اگر با مردم باشیم هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت که نتوانیم رفع کنیم.

پزشکیان اظهار داشت: مردم به دنبال زندگی با عزت در این کشور هستند و باید از مردم کمک بگیریم تا راه حل پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه سازمان های مردم پل ارتباطی بین مردم و دولت هستند از مدیران استان ها خواست: در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های استانی از توان سازمان های مردم نهاد استفاده کنند.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی تایکد کرد: باید باور کنیم که این مردم هستند که جامعه را می سازند و اگر می خواهیم دولت، دین، مذهب و ولایت پایدار بماند باید با همکاری مردم مشکلات را رفع کنیم.

وی تاکید کرد: به عنوان نمایندگان مردم باید این تشکل ها را باور کرد و اگر سازمان های مردم نهاد نباشند دولت نمی تواند مشکلاتش را حل کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار