معاون رئیس جمهور:
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ‌دولت انجام طرح‌ها را اولویت‌بندی کرده و بر این اساس طرح‌های اولویت‌داری مثل آزادراه تبریز- بازرگان و مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز کمبود بودجه ندارند.
کد خبر: ۷۷۲۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲ 16 August 2019

 به گزارش تابناک تبریز،محمد باقر نوبخت در بازدید از طرح مشارکتی آزادراه تبریز - بازرگان، اظهار کرد: ۸۰ هزار طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای پایان و تکمیل این طرح‌ها تا ۵۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

وی افزود:‌ اجرای این طرح‌ها اولویت گذاری شده تا برای اجرای آنها مشکلی به لحاظ مالی وجود نداشته باشد و بر این اساس برای طرح آزادراه تبریز - بازرگان نیز مشکل مالی و مشکل پیمانکار و سرمایه‌گذار نداریم.

نوبخت ادامه داد:‌ ٣٧ کیلومتر از ٥٢٠ کیلومتر آزادراه تبریز بازرگان از سمت آذربایجان شرقی در حال اجراست که سال آینده به پایان می‌رسد.

وی افزود: برای انجام ادامه طرح تا بازرگان قطعات دیگری وجود دارد که جهت اجرای آن ‌ برای سال‌های آینده برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

وی همچنین در بازدید از عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز، گفت: ‌ برای اجرای این طرح نیز مشکلی از بابت منابع مالی وجود ندارد و از محل اعتبارات آب‌های مرزی تامین می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار