مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مشترکان برق تبریز باید تا آغاز مهر ماه شماره تلفن خود را در سیستم قبوض الکترونیکی ثبت کنند تا در دریافت قبوض خود دچار مشکل نشوند.
کد خبر: ۷۷۹۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸ 13 September 2019

به گزارشبه گزارش تابناک تبریز از روابط عمومی برق تبریز، عادل کاظمی با اشاره به جایگزینی قبوض کاغذی برق مصرفی با قبوض الکترونیکی یا همان قبوض سبز، اظهار داشت: اکثر مشترکان توزیع برق تبریز، ثبت نام دریافت قبوض الکترونیکی را به انجام رسانده اند که از این همکاری مردمی سپاسگذاریم.

وی افزود: با آغاز این طرح از ابتدای مهرماه، قبوض کاغذی برق صادر نخواهد شد و شرکت توزیع نیروی برق تبریز از معدود مشترکینی که شماره تلفن همراه خود را تا این لحظه در سیستم ثبت نکرده‌اند، می‌خواهد برای پیشگیری از بوجود آمدن هر گونه مشکل در تامین انرژی برق، در اولین فرصت ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

وی تصریح کرد: هدف ما ارائه خدمات بهتر به مشترکین است و حذف قبوض کاغذی با صرفه جویی قابل توجهی که در هزینه و وقت ایجاد می کند، این موضوع را سرعت می‌بخشد.

این گزارش می افزاید: نخستین روش ثبت شماره تلفن همراه، مراجعه مشترکان به سایت شرکت توزیع نیروی برق تبریز به آدرس www.toztab.ir و وارد نمودن شماره اشتراک است.

دومین روش، ارسال شماره اشتراک به سرشماره 10000411121 به صورت پیامک است.همچنین به عنوان سومین روش، مشترکان می‌توانند با تلفن گویا به شماره 33336699 تماس گرفته و بر اساس راهنمای صوتی، شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.

در چهارمین روش، مشترکین می توانند با تکمیل فرم هایی که ماموران شرکت برق با مراجعه به درب منازل، در اختیار وی قرار می‌دهند و ارائه این فرم ها به ادارات خدمات مشترکان امورهای تابعه برق تبریز و یا دفاتر پیشخوان، شماره خود را در سامانه ثبت کنند.

همچنین ثبت تلفن همراه مشترکان از طریق ماموران قرائت کنتور در درب منازل مشترکین نیز انجام می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار