سرمربی تیم فوتبال تراکتور با تاکید بر اینکه به تیم خودم اعتماد دارم،گفت: طرفداران نتیجه دلخواه را در پایان فصل خواهند دید و هر چند ممکن بعضی بازی ها را هم ببازیم، اما اکنون جزو تیم‌های بالای جدول هستیم و ۲ امتیاز عقب ماندن از تیم صدرنشین چندان مهم نیست.
کد خبر: ۷۹۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷ 05 November 2019

به گزارش تابناک تبریز،مصطفی دنیزلی که به دلیل تداخل زمانی با تمرین تیم در نشست خبری قبل بازی «سپاهان - تراکتور» حاضر نشد، دوشنبه شب در گفت‌وگویی با رسانه رسمی باشگاه اظهار کرد: بازی سختی از هفته دهم مسابقات با سپاهان داریم و سپس اردوی تیم‌های ملی آغاز می‌شود، بازی این هفته و همچنین ادامه رقابت‌ها را با نتایج خوب دنبال خواهیم کرد تا در پایان نیم فصل اول در جایگاه مورد نظرمان باشیم.

وی ادامه داد: نتایج هفته‌های اخیر، نوع دریافت گل‌ها در بازی با استقلال و موقعیت‌های از دست رفته، تیم ما را ناراحت کرده و تلاشمان برای رفع نقاط ضعف تیم است.

دنیزلی تاکید کرد: به دنبال کسب موفقیت در بازی های پیش رو برای خوشحالی هواداران هستم.

وی گفت: ما در طول هفته امکان برگزاری نشست خبری نداریم، زیرا برنامه‌هایمان فشرده است و امروز پس از استقرار در اصفهان، به زمین تمرین در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل رفتیم.

وی ادامه داد: ما در بازی‌های خارج از خانه با مشکل زمان مواجه هستیم و از این رو خبرنگاران را برای برگزاری نشست خبری قبل بازی به هتل‌ دعوت می‌کنیم که گویا آن‌ها هم همچون ما برنامه فشرده دارند.

وی تشریح کرد: امکان دارد ما در طول فصل شکست خورده و امتیاز از دست بدهیم، اما هیچ وقت هدفمان را فراموش نمی‌کنیم و این موضوع را اثبات خواهیم کرد.

تیم فوتبال تراکتور با ۱۷ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و امروز در اصفهان، میزبان سپاهان، به عنوان صدرنشین رقابت هاست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار