سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در هر تمرین به بازیکنانم فشار می آورم تا صدرصد تلاششان را انجام بدهند و با وجود مشکلات بازیکنان با همه تلاش تمرین می کنم اما آنچه می بینم امکان ادامه کار با این شرایط نیست.
کد خبر: ۷۹۴۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲ 05 November 2019

آندره استراماچونی بعد از پیروزی 5 بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: مدلی که تیم نفت فوتبال بازی می کند همه می بینند و گواه این است. نفت فقط مقابل پرسپولیس باخته بود با یک شوت از راه دور، نمی دانم چند موقعیت مقابل دروازه این تیم داشتیم و خیلی خوب بودیم و می خواهم به هواداران مان تبریک بگویم.

* خیلی از افراد تیم یک ریال هم دریافتی نداشته اند

وی افزود: همه برای استقلال خوشحال هستند اما ما نمی توانیم با این شرایط خانه برویم. در این 4 ماه شرایطی که داریم اعتماد آمیز نیست. من قبول کردم با استقلال قرارداد امضا کردم زیرا این تیم یکی از بهترین تیم های آسیاست. در هر تمرین به بازیکنانم فشار می آورم تا صدرصد تلاششان را انجام بدهند و با وجود مشکلات بازیکنان با همه تلاش تمرین می کنم اما انچه می بینم امکان ادامه کار با این شرایط نیست. خیلی از افرادی که در اطراف تیم هستند از تدارکات تا ماساژور یک ریال هم دریافتی نداشته اند.

* باشگاه باید با تیم روراست باشد
وی افزود: برخی یک ریال هم دریافتی نداشتند خیلی از بازیکنان ما به خاطر مشکلات مالی حتی توانایی آمدن به تمرین تیم را هم ندارند و قراردادهای‌شان هم خیلی کم است. من در سوابق کاری مشکلات زیادی را دیدم و شرایط خیلی سختی داشتم اما همه می‌دانند که باشگاه با بازیکنان و مربیان باید صادق و روراست باشد، من هیچ جوابی برای بازیکنانم ندارند. هر روز به من می‌گویند فردا و هفته آینده درست می‌شود. برایم ادامه کار با این شرایط ممکن نیست. همه می‌دانند که تیم چطور بازی می‌کند. بازیکنان استقلال اگر ارزش‌شان 100 است 150 درصد توان بگذارند اما طرفداران و همه دوستداران استقلال باید واقعیت را بدانند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار