معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از برگزاری همایش ۴۰ هزار نفری اقشار مختلف بسیج خبر داد و گفت: در همه شهرستان‌ها این تجمع در روز ۵ آذر برگزار خواهد شد که این برنامه در تبریز از میدان ساعت برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۷۹۸۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰ 20 November 2019

سرهنگ الیاس گلمحمدزاده ظهر امروز در نشست خبری چهلمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و هفته بسیج، با اشاره به اینکه برکات فرمان حضرت امام خمینی برای تشکیل بسیج را در طول تاریخ انقلاب اسلامی مشاهده کرده‌ایم، اظهار داشت: بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان‌ها که در 40 سال گذشته موفق بوده و در گام دوم نیز با برنامه ریزی‌های منسجم موفق‌تر خواهد شد.

وی شعار «بسیج، 40 سال خدمت، جهاد و شهادت» را شعار این هفته عنوان کرد و افزود: برنامه‌های هفته بسیج از فردا 30 آبان ماه آغاز شده و برنامه‌های مختلف اقشار بسیج اجرایی خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، با بیان اینکه 1372 برنامه عمومی برای این هفته تدوین شده است، گفت: 56 برنامه شاخص هفته بسیج هم در طول هفته بسیج توسط نواحی، کانون‌ها و اقشار بسیج اجرا می‌شود.

وی از برگزاری اختتامیه جشنواره «ره آورد سرزمین نور» در تبریز خبر داد و ابراز داشت: در این جشنواره که با محوریت اردوهای راهیان نور است، برگزیدگان جشنواره تجلیل خواهند شد.

سرهنگ گل محمدزاده برخی از مهمترین برنامه‌های هفته بسیج را برشمرد و خاطر نشان کرد: برگزاری مشاوره‌های رایگان در مساجد و مصلی ها، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، غباروبی مزار شهدا، میز خدمت با حضور مدیران کل در مساجد، شب شعر و خاطره گویی، اعزام تیم‌های درمانی به مناطق محروم و ویزیت رایگان، همایش نخبگان و افتتاح 400 نیرگاه کوچک خورشیدی در شبستر از مهمترین برنامه‌های این هفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از برگزاری همایش 40 هزار نفری اقشار مختلف بسیج خبر داد و گفت: در همه شهرستان‌ها این تجمع در روز 5 آذر برگزار خواهد شد که این برنامه در تبریز از میدان ساعت برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار