استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:
استاندار آذربایجان شرقی از ادامه تلاش جدی در استان برای تکمیل و بهره برداری از خط آهن میانه- بستان آباد- تبریز خبر داد.
کد خبر: ۸۶۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲ 13 June 2020
ادامه تلاش جدی برای تکمیل راه آهن میانه- تبریزبه گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید از سه ایستگاه مهم راه آهن بستان آباد- تبریز گفت: تکمیل و بهره برداری از این پروژه، یکی از مهم ترین اهداف دولت در استان است و تلاش‌ها برای تسریع در بهره برداری از آن ادامه دارد.
 
وی با اشاره به بازدید اخیر معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از خط آهن میانه- تبریز- بستان آباد ابراز کرد: مسیر خط آهن میانه تا بستان آباد در سال گذشته به دست آقای رییس جمهور افتتاح و تقدیم مردم استان شد.
 
وی در همین راستا اظهار کرد: مسیر خط آهن بستان آباد تا تبریز نیز در دهه فجر امسال و نهایتا تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
 
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به آخرین پیشرفت فیزیکی سه ایستگاه مهم این خط آهن از بستان آباد تا تبریز ابراز کرد: این پروژه یکی از مطالبات چندین ساله و بحق مردم استان است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری تکمیل نماییم.
مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و سلطانی، مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این بازدید حضور داشتند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار