نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : حلقه های صالحین شجره طیبه بسیج باید محور فعالیت های خود را به تربیت جوانان مخلص و با شهامت استوار سازد.
کد خبر: ۸۶۶۹۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴ 24 June 2020

به گزارش تابناک تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در همایش اساتید حلقه های صالحین که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ با بیان اینکه حلقه های صالحین جوانه های امید و آینده بسیج هستند، اظهار داشت: بسیج دریای عظیم اخلاص و خود باوری است که با اتکاء به ایمان و عمل در جهت ماوریت های خود کارهای ارزشمندی انجام می دهد.

امام جمعه تبریز با اشاره به سبقه درخشان این شجره طیبه در دوران دفاع مقدس اضافه کرد: بسیج در میدان جنگ با اخلاص و ایمان وارد عمل شد و در دفاع جانانه از میهن به درجه رفیع شهادت و جانبازی نائل آمد تا دشمن را پشت خاکریزها زمین گیر کند.

وی با بیان اینکه میدان جنگ امروز بسیج بسیار پیچیده و سخت است، گفت: حلقه های صالحین وظیفه دارند نسل جدید از بسیجیان را با اخلاص و با شهامت در برابر توطئه ها، حمله ها و صف آرایی های دشمن تربیت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر تزکیه و تذهیب نفس از سوی اساتید این حلقه ها گف : باید با دوری از آفت غرور، تظاهر و ریاکاری ، ایستادگی روی پای خود را با اعتماد به نفس بالا تمرین کنیم تا در مبارزه با نفس خود پیروز میدان باشیم.

امام جمعه تبریز گفت: موفقیت در همه عرصه مرهون خدمات یک گروه است نه یک شخص از این رو باید حلقه صالحین دستاوردهای مهم بسیجیان را با هم جشن بگیرند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تیرماه، جنایات و ترورهای صورت گرفته طی سالهای متمادی در این ماه را سند آشکار بر اقدامات تروریستی رژیم آمریکا دانست.

در این همایش ویدئو کنفرانسی تعدادی از اساتید حلقه های صالحین از شهرهای آذرشهر، اسکو، اهر، بستان آباد، بناب و هریس به بیان نکته نظرات خود پیرامون موضوع فعال سازی شبکه تربیتی صالحین در شهرستان ها پرداختند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین