کد خبر: ۸۶۷۸۲۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸ 27 June 2020

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: در اجرای قانون خط نقطه ممنوعه نداریم و قانون در مورد همه اجرا می شود و تلاش داریم با حفظ آبروی افراد به پرونده ها رسیدگی کنیم.

به گزارش تابناک تبریز، موسی خلیل اللهی امروز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی و نمایندگان تبریز و اهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات دادگستری استان در استان در راستای حقوق عامه و اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: حفظ کرامت ارباب رجوع ولو مجرم باشندو همچنین همکاران اداری و قضایی در اولویت امور تشیلات قضایی استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه تلاش داریم فضای فیزیکی دادگستری را توسعه دهیم، افزود: در این خصوص اقدامات بسیار خوبی در استان انجام شده و فضاهای مناسب در خور شان همکاران اداری و قضایی و مردم ایجاد شده است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تاکید کرد: در اجرای قانون خط نقطه ممنوعه نداریم و قانون در مورد همه اجرا می شود و تلاش داریم با حفظ آبروی افراد به پرونده‌ها رسیدگی کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش داریم حوزه خود دادگستری را به سمت سالم سازی پیش ببریم هرچند دستگاه قضایی جزو سالم‌ترین دستگاه‌ها است اما حتی یک تخلف هم پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: در عین پیشگیری در صورتی که فردی متهم شود بدون در نظر گرفتن عنوان محاکمه خواهد شد.

خلیل الهی افزود: رئیس قوه قضائیه با اقدامات خود امید را در دل مردم ایجاد کرده‌اند و نباید اجازه دهیم این امید از بین برود، افزایش امید در مردم به نفع نظام است.

در ادامه این دیدار استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در استان و کشور تحول اساسی در حوزه قضایی انجام گرفته است، گفت: مبارزه با فساد در راس این اقدامات بوده که در استان آذربایجان شرقی نیز به تبع این مساله انجام گرفته و قابل قدردانی است.

به گزارش تابناک تبریز از فارس،در ادامه دیدار مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، اسکو، آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همدلی عدالت و انصاف را در جامعه پیاده کنیم و به وسیله قوه قضائیه مقابل قلدری‌ها بایستیم.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین