سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به دلیل نقض قوانین فاصله گذاری اجتماعی از سوی این باشگاه در معرض مجازات‌های جدی انضباطی و مالی قرار خواهد گرفت.
کد خبر: ۸۶۸۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶ 28 June 2020

مهاجم ایرانی تیم زنیت به دلیل رعایت نکردن فاصله اجتماعی با جریمه سنگین از سوی زنیت روبرو خواهد شد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از اکسپرس، باشگاه زنیت به رفتار سردار آزمون در زمان اپیدمی ویروس کرونا واکنش نشان داد. مهاجم ایرانی زنیت به دلیل نقض قوانین فاصله گذاری اجتماعی از سوی این باشگاه در معرض مجازات‌های جدی انضباطی و مالی قرار خواهد گرفت.

مجازات شدید در انتظار آزمون به خاطر یک عکس

روز جمعه در سن پترزبورگ، مسابقه هفته بیست و چهارم لیگ بین زنیت و کرلا برگزار شد که این دیدار به سود زنیت پایان یافت. به نوشته ایسنا روز بعد، صفا هادی، هافبک عراقی و سردار آزمون در یک عکسی همدیگر را در آغوش گرفتند و خیلی زود این عکس از ملاقات این دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و عراق منتشر شد.

باشگاه زنیت پس از انتشار این عکس یادآور شد: « بازیکن ما در زمینه همه گیری COVID-۱۹ قوانین مقرر در داخل باشگاه و تیم را نقض کرده و همچنین نگرش ناشایست خود را به این موضوع نشان داده است و با این کار نه تنها سلامتی خود بلکه سلامتی خویشاوندان و اعضای تیم را به خطر می‌اندازد.این بازیکن امروز تست کرونا را پشت سر گذاشت و نتایج در ساعات آینده مشخص خواهد شد، اما در هر صورت شدیدترین مجازات‌های انضباطی و مالی طبق پروتکل داخلی این باشگاه بر سردار آزمون اعمال می‌شود»

سردار آزمون یکی از بازیکنانی است که گفته می‌شود قصد دارد در تابستان زنیت را ترک کند و از ناپولی به عنوان جدی‌ترین مشتری او یاد شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار