استاندار آذربایجان شرقی خواستار برخورد با هنجارشکنان، شابعه‌پراکنان و اخلال‌گران امنیت اقتصادی جامعه شد و گفت: تنظیم بازار در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.
کد خبر: ۹۰۸۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵ 13 October 2020

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار داشت: جلسات این ستاد از اهمیت بسیاری در تصمیم‌گیری‌های اقتصادی و مدیریت بازار برخوردار است و باید به شکل مستمر برگزار شود.

وی ادامه داد: تنظیم بازار بیشتر از هر زمان دیگری باید مورد توجه قرار گیرد که در این راستا برخورد با هرج‌ومرج، گران‌فروش و اخلال در نظم و امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه در اولویت است.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: تامین نیازهای اساسی مردم با قیمت مناسب، یکی از مهم‌ترین مصادیق خدمت به مردم است که مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه مشکلی از نظر کمبود آرد و نان در استان نداریم، گفت: از مردم انتظار داریم به شایعات منتشرشده در فضای مجازی توجه نکنند.

در این جلسه گزارش اقدامات نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین سامان‌دهی روند تولید و توزیع کالاهای اساسی در بازار استان توسط دستگاه‌های متولی ارائه شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار