به گزارش تابناک تبریز، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی آخرین تصمیمات این ستاد برای اعمال محدودیت‌ها را تشریح کرد.
کد خبر: ۹۱۷۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶ 18 November 2020

به گزارش تابناک تبریز، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی آخرین تصمیمات این ستاد برای اعمال محدودیت‌ها را تشریح کرد.

علیار راستگو در گفت‌وگوی خبری با بیان اینکه جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان، هم اکنون در محل استانداری در حال برگزاری است، گفت: وضعیت شهرستان‌ها با توجه به طرح مدیریت هوشمند به سه وضعیت زرد، نارنجی و قرمز تقسیم شده و محدودیت‌های هر منطقه بسته به وضعیت آن منطقه، متفاوت خواهد بود؛ هم اکنون به جز سه شهرستان آذربایجان شرقی بقیه‌ی شهرها نارنجی و قرمز هستند.

وی با تشریح محدودیت‌های شغلی در ادارات خاطرنشان کرد: ادارات شهرستان‌های زرد با دو سوم نیرو و اداره‌های مناطق نارنجی و قرمز با یک سوم نیرو، فعالیت می‌کنند؛ دانشگاه‌ها، مدارس و موسسه‌های خصوصی در این مدت تعطیل هستند.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد، اظهار کرد: ورود خودروهای شخصی غیر بومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز و خروج خودروهای شخصی پلاک بومی از این شهرستان‌ها ممنوع بوده و متخلفان به ترتیب ۵۰۰ هزار و یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

راستگو با تشریح محدودیت‌های شغلی، متذکر شد: در شهرهایی با وضعیت قرمز، فقط گروه شغلی یک، در شهرهایی با وضعیت نارنجی، گروه‌های شغلی یک و دو و در شهرهای زرد نیز گروه شغلی یک، دو و سه حق فعالیت خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی در خاتمه از ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد در سطح شهرهایی با وضعیت قرمز و جریمه‌ی ۲۰۰ هزار تومانی متخلفان، خبر داد.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار