رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی، گفت: به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسائل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.
کد خبر: ۹۱۸۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵ 21 November 2020

به گزارش تابناک تبریز، موسی خلیل‌اللهی با بیان اینکه خوشبختانه پس از سال‌ها آزادراه تبریز – سهند به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: البته احداث یک آزادراه مبنی بر رعایت شاخص‌هایی بوده که باید رعایت شود و متاسفانه تاکنون اصول مد نظر در این پروژه رعایت نشده است.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: بر اساس مکاتبات انجام شده با استانداری آذربایجان‌شرقی در صورتی که مسائل ایمنی و شاخص.های مدنظر در احداث آزادراه رعایت نشود، اجازه افتتاح و بهره‌برداری از آن داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: متاسفانه خاطره خوبی از احداث برخی پروژه‌های راه‌سازی در استان از جمله اتوبان شهید کسایی که در طول 17 کیلومتر اتوبان خروجی‌های متعددی ایجاد شده و این موضوع عامل افزایش تصادفات و تصرف اراضی ملی شده در اذهان عمومی نمانده است.

وی تأکید کرد: با توجه به این مسئله و برای حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسائل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار