سرمربی تیم تراکتور از این تیم برکنار شد.
کد خبر: ۹۲۲۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱ 08 December 2020

به گزارش تابناک تبریز، عمر علی منصوریان در هدایت تیم تراکتور فراتر از 5 از نرفت.

علیرضا منصوریان هدایت تیم تراکتور در فصل بیستم را در حالی برعهده گرفت که این تیم فصل گذشته در رده چهارم لیگ برتر و قهرمان جام حذفی شده بود.

تیم تراکتور پیش از آغاز فصل در دیدارهای تدارکاتی برابر نود ارومیه و سپاهان اصفهان به برتری رسیده و در مصاف با ماشین‌سازی مساوی کرده بود.

تراکتور با منصوریان در لیگ با تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان آغاز کرده و یک مساوی هم برابر نساجی در قائم شهر به دست آورد.

شکست خانگی برابر سپاهان شاید آغاز پروژه برکناری وی بود، حتی برد مقابل مس رفسنجان نیز برای بازگشت اعتماد مدیران تراکتور به وی کافی نبود و با تساوی مقابل فولاد خوزستان، پرونده این مربی در تراکتور بسته شد.

منصوریان کوتاه‌ترین سرمربی تیم تراکتور در شروع لیگ برتر بود. البته مربیان موقتی چون حسن آذرنیا، احد شیخ لاری، غلامرضا باغ آبادی، حسینی و چند مربی دیگر ببودند که تنها یک یا دو بازی برای تراکتور مربیگری کردند و تا انتخاب سرمربی جدید کار هدایت تیم تراکتور را برعهده داشتند.

منصوریان در 5 بازی برای تراکتور تنها 5 امتیاز گرفت که آمار بسیار پایینی بود، اما زدن 2 گل در 5 بازی، تیم تراکتور را جزو ضعیف‌ترین خط حمله لیگ معرفی کرده بود.

با رفتن منصوریان هنوز وضعیت سرمربی این تیم اعلام نشده و کمک‌های وی نیز در حدی نبودند که تا انتخاب سرمربی تمرینات تیم را برعهده گیرند.

بودن مربی بومی در کادر مربیان منصوریان، الان می‌توانست کمک شایانی برای تراکتور نمایند.

احتمالا تمرین فردا تیم تراکتور تعطیل و اولین جلسه زیر نظر مسعود شجاعی برگزار شود.

جالب اینکه منصوریان گفته بود بسیار بدشانس بود که صدای تماشاگران تراکتور را در ورزشگاه نشنیده و شاید به نوعی می‌توان گفت بسیار خوش شانس بود که با این نتایج صدای اعتراض تماشاگران تراکتور در ورزشگاه را نشنید.فارس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار