مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: فعالیت مدارس در شهرهای زرد و آبی مشمول تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستند ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵ اخبار استانها اخبار آذربایجان شرقی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: فعالیت مدارس در شهرهای زرد و آبی مشمول تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستند گروه استان‌ها - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی جزئیات بازگشایی مدارس در آذربایجان شرقی را اعلام کرد و گفت: شهرهای زرد و آبی مشمول تصمیم ستاد مقابله با کرونا است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، جعفر پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه از اول بهمن ماه در شهرهای آبی و زرد، عوامل اجرایی و معلمان در مدارس حضور می‌یابند، اظهار داشت: حضور دانش آموزان صرفاً برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ درسی با معلم است و این حضور کاملاً اختیاری است. وی لزوم برقراری ارتباط چهره به چهره دانش آموزان اول و دوم ابتدایی را یادآور شد و گفت: حضور این دانش آموزان هم جهت ارتباط با معلم بوده و اجبار برای حضور هیچ یک از دانش آموزان مقاطع تحصیلی مطرح نشده است و بازگشایی‌ها صرفاً در مناطق زرد و آبی بوده و در مناطق قرمز و نارنجی مدارس همچنان تعطیل خواهند بود. مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، افزود: این تصمیم توسط ستاد مقابله با کرونا ابلاغ شده که رشد و ارتقای تحصیلی دانش آموزان اول و دوم ابتدایی که در موقعیت تحصیلی حساسی قرار دارند، هدف این تصمیم بوده است. بیشتر بخوانید حضور دانش‌آموزان ابتدایی در مدارس استان زنجان اجباری نیست بازگشایی مجدد مدارس خراسان جنوبی بر اساس اعلام نظر سخنگوی ستاد ملی کرونا صورت می‌گیرد تمام دانش‌آموزان مشمول بازگشایی مدارس نمی‌شوند وی با بیان اینکه بازگشایی مدارس برای حضور اختیاری دانش آموزان تقریبا تمام استان را که زرد و آبی است، شامل می‌شود، خاطر نشان کرد: هم مدارس دولتی و هم مدارس غیر دولتی از این دستورالعمل پیروی خواهند کرد. پاشایی تأکید کرد: سامانه شاد همچنان برای دانش آموزان و معلمان به عنوان بستر آموزشی فعال است و با وجود حضور معلمان در مدارس، آموزش شاد تداوم خواهد داشت
کد خبر: ۹۳۳۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶ 20 January 2021

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی جزئیات بازگشایی مدارس در آذربایجان شرقی را اعلام کرد و گفت: شهرهای زرد و آبی مشمول تصمیم ستاد مقابله با کرونا است.
به گزارش تابناک تبریز ، جعفر پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه از اول بهمن ماه در شهرهای آبی و زرد، عوامل اجرایی و معلمان در مدارس حضور می‌یابند، اظهار داشت: حضور دانش آموزان صرفاً برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ درسی با معلم است و این حضور کاملاً اختیاری است.

وی لزوم برقراری ارتباط چهره به چهره دانش آموزان اول و دوم ابتدایی را یادآور شد و گفت: حضور این دانش آموزان هم جهت ارتباط با معلم بوده و اجبار برای حضور هیچ یک از دانش آموزان مقاطع تحصیلی مطرح نشده است و بازگشایی‌ها صرفاً در مناطق زرد و آبی بوده و در مناطق قرمز و نارنجی مدارس همچنان تعطیل خواهند بود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، افزود: این تصمیم توسط ستاد مقابله با کرونا ابلاغ شده که رشد و ارتقای تحصیلی دانش آموزان اول و دوم ابتدایی که در موقعیت تحصیلی حساسی قرار دارند، هدف این تصمیم بوده است.

وی با بیان اینکه بازگشایی مدارس برای حضور اختیاری دانش آموزان تقریبا تمام استان را که زرد و آبی است، شامل می‌شود، خاطر نشان کرد: هم مدارس دولتی و هم مدارس غیر دولتی از این دستورالعمل پیروی خواهند کرد.

پاشایی تأکید کرد: سامانه شاد همچنان برای دانش آموزان و معلمان به عنوان بستر آموزشی فعال است و با وجود حضور معلمان در مدارس، آموزش شاد تداوم خواهد داشت

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار