معاون ورزشی تراکتور از پیشنهاد این باشگاه به مهدی کیانی رونمایی کرد.
کد خبر: ۹۴۵۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱ 03 March 2021

به گزارش تابناک تبریز، مهدی کیانی، کاپیتان سابق تیم‌های تراکتور و سپاهان روز گذشته با قراردادی به مدت یک فصل و نیم به مس رفسنجان پیوست.

 

 البته قبل از انتقال کیانی به مس، مدیران باشگاه تراکتور برای بازگشت وی به تبریز مذاکراتی را با این بازیکن انجام دادند که البته در نهایت طرفین از لحاظ مالی به توافق نرسیدند تا حضور مجدد کیانی در تراکتور منتفی شود.

 

علیرضا رحیمی، معاون ورزشی تراکتور با اشاره به دلیل منتفی شدن حضور کیانی در این تیم توضیح داد: برای بازگشت کیانی مبلغ 7 میلیارد برای یک فصل و نیم به وی پیشنهاد دادیم. 2.5 میلیارد برای نیم فصل دوم امسال و 4.5 میلیارد برای سال آینده. این مبلغ بالاترین مبلغ قرارداد بازیکنان تراکتور بود که با ریال امضاء شده است.

 

حتی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه در تماس با کیانی ضمن علاقه‌مندی به این بازیکن گفت: دوست دارم به تراکتور بیایی و سال ها بمانی، مانند کریم باقری که سالهاست در پرسپولیس حضور دارد و هرکسی هم برود او حضور دارد. با این وجود وی اعلام کرد برای یک فصل و نیم 9 میلیارد می‌خواهم. 

 

تراکتوری‌ها قصد داشتند یک میلیارد طلب کیانی را هم به وی پرداخت کنند اما وی با این موضوع هم مخالفت کرد تا به این شکل حضورش در تراکتور منتفی شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار