شکاری: آذری با موج‌سواری اجازه نداد برای تراکتور بازی کنم

رضا شکاری در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال امید گفت: کمی تغییر سرمربی و کم بودن امکانات در برخی از اردوها روی شرایط تیم تأثیر گذاشت، اما اکنون شرایط مثبتی در تیم حاکم است و هتل و زمین خوبی در اختیار داریم. حمید استیلی هم زمین خوبی برای تیم فراهم کرده و امکانات خوبی در اختیار تیم امید است. قبلا امکانات خیلی پایین بود، اما اکنون خوب شده؛ تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا تاریخ‌ساز شویم اما باید بدانیم کار آسانی نیست.

وی در مورد شناختش از حریفان تیم امید گفت: حرف قلبی خودم را می‌گویم، در تیم جوانان کسی باور نداشت که به جام جهانی صعود کنیم، اما بعد از حدود بیست سال به جام جهانی رفتیم. من به شخصه شناختی ندارم، اما مطمئن باشید کار آسانی نداریم. با این حال مطمئنم با توجه به بازیکنانی که داریم می‌توانیم این طلسم را بشکنیم.

بازیکن تیم امید در مورد سرمربیگری حمید استیلی در این تیم گفت: استیلی از روز اول در تیم امید بود. من از بچگی با او کار کرده‌ام و مربی با تجربه و دانایی است. مجیدی هم بسیار خوب بود و از همین‌جا از او تشکر می‌کنم.

شکاری درباره اختلافات پیش آمده بین فرهاد مجیدی و حمید استیلی عنوان کرد: من در جریان نیستم و صحبتی هم در این باره نمی‌کنم.

وی در خصوص دلیل بازی نکردنش در تیم فوتبال تراکتور یادآور شد: تاکنون راجع‌به این موضوع صحبتی نکرده‌ام. زمانی که به ایران بازگشتم، قطعا در هر تیمی می‌رفتم نمی‌توانستم از همان ابتدا بازی کنم، سعید آذری با مصاحبه و موج‌سواری‌هایی که می‌کرد اجازه نمی‌داد من بازی کنم. الان در تراکتور خیلی خوشحال هستم. در مورد باشگاه پرسپولیس هم همه‌جا گفتم، الان هم می‌گویم، آذری اجازه نداد من بازی کنم. الان همه باشگاه‌ها ترس دارند تا اگر من بازی کنم بازی سه بر صفر شود. به همین خاطر منتظر هستیم رأی فیفا بیاید و بعد بتوانم بازی کنم.

هافبک تیم فوتبال امید کشورمان در واکنش به طرح این موضوع که شناخت استیلی از بازیکنان می‌تواند به او کمک کند، گفت: استیلی از همان اول که به تیم امید آمد، خیلی با روحیه کار کرد و با روحیه روی هدف خود تمرکز می‌کرد. الان هم خوشحالم که او سرمربی تیم شده است. در تیم امید حرف اول را سرمربی تیم می‌زد، اما من به شخصه همیشه از صحبت‌های او استفاده می‌کردم.

«آیا استیلی در زمان مربیگری مجیدی در کار او دخالت می‌کرد؟» شکاری در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: من چیزی ندیدم، اما شخصاً از زمانی که در تیم نونهالان پرسپولیس حضور داشتم از نکات فنی استیلی استفاده می‌کردم.