دروغ پردازی و کشته سازی رسانه های معاند در راستای اهداف شان این بار با شایعه کشته شدن نوجوانی ۱۵ ساله بهنام عرشیا امامقلی زاده علمداری در شهرستان جلفا به عنوان محور خبری جدید ناکام ماند.
کد خبر: ۱۰۸۰۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹ 02 December 2022

به گزارش تابناک آذربایجان شرقی، سعید امامقلی زاده علمداری، پدر عرشیا، روز جمعه در گفتگو با خبرنگاران گفت : پسرم در چهارم آذر ماه در شهر رشت با حلق آویز کردن خود در منزل اقدام به خودکشی کرده بود که تلاش های چند ساعته اورژانس برای احیای وی موثر نگردید و متاسفانه جان خود را از دست داد.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه، قاضی کشیک در محل حاضر و جسد متوفی جهت سیر مراحل قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد که در این بین متاسفانه استفاده عرشیا از قرص های اعصاب توسط پزشکی قانونی تایید شد.

امامقلی زاده در پایان اضافه کرد: ماجرای خودکشی پسرم هیچ ارتباطی با اغتشاشات اخیر ندارد و شایعاتی که مطرح می شود، نشأت گرفته از دروغ پردازی ها و عنادورزی های رسانه های معاند و دشمنان ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: متاسفانه رسانه‌های معاند برای رسیدن به اهداف خود دست به هر اقدامی می‌زنند و با استفاده از رفتار کشته‌سازی و بازی گرفتن احساسات جوانان و مردم بر ذهن مخاطبان تاثیر می‌گذارد تا به نتیجه برسند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار