شهردار تبریز در دیدار با هییت مدیره انجمن انبوه سازان استان:
شهردار تبریز از ایجاد قرارگاه مسکن در راستای استفاده از پتانسیل های شهرداری و هم‌افزایی بخش خصوصی و نهادهای تأثیرگذار در تولید مسکن در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۱۰۴۳۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷ 07 May 2022

به گزارش تابناک تبریز، یعقوب هوشیار عصر امروز در جلسه با هییت مدیره انجمن انبوه سازان استان با تاکید بر لزوم استفاده از همه پتانسیل‌های ساخت و ساز مسکن، اظهار کرد: موضوع ساخت و ساز یک چالش ملی و یکی از بزرگترین بخش‌های اقتصادی کشور است و بر این اساس باید از همه پتانسیل ها، ظرفیت‌ها و بسترهای آن استفاده کرد.

وی ادامه‌ داد: در این راستا شهرداری تبریز با تمام ظرفیت‌های موجود شهری آماده است تا از پیشنهادهای انجمن انبوه سازان استان استفاده کند. البته در موضوع ساخت و ساز مسکن کیفیت وتوجیه اقتصادی هم باید مد نظر قرار گیرد.
شهردار تبریز در ادامه از ایجاد قرارگاه مسکن در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این قرارگاه در راستای استفاده از پتانسیل‌های شهرداری و هم‌افزایی بخش خصوصی و نهادهای تأثیرگذار در تولید مسکن از جمله انجمن انبوه سازان استان تشکیل می‌شود.
وی افزود: جلسات قرارگاه مسکن به صورت مداوم و حداقل یک بار در ماه برگزار خواهد شد و با تشکیل قرارگاه در مرکز و مناطق دهگانه، نگاه ویژه‌ای روی این موضوع خواهیم داشت.
در این جلسه که محمد عزتی معاون شهرسازی و معماری نیز حضور داشت، جمشید برزگر رییس انجمن انبوه سازان استان نیز آمادگی این انجمن را در جهت همکاری در عمران و آبادانی شهر و همچنین ساخت و ساز مسکن مورد نیاز اعلام کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار