مراسم بزرگداشت چهلمین روز عروج آسمانی زائران حرم رضوی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۵ دی ماه) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور خانواده‌های داغدیده و مسئولان استانی و کشوری در مسجد صاحب الامر تبریز برگزار شد.
نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است/نمایندگان به وظیفه نمایندگی خود عمل کنند/ متاسفانه یکی از نمایندگان استان مباحث  جلسه مالیاتی را به نحو دیگری در رسانه‌ها مطرح کرده است
استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مردم آذربایجان بارها علاقه‌مندی خود را به اسلام و انقلاب و ایران اعلام کرده‌اند، گفت: نگران کردن مردم به بهانه مخالفت با دولت نهایت بی‌انصافی است.
فرماندار تبریز در خصوص تجمع اعضای تعاونی مسکن امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی مقابل استانداری و فرمانداری گفت: بیشتر مشکلات این تعاونی به دلیل مشکل در مدیریت تعاونی و پروژه‌ها و گره وام بانکی بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای:
حجت الاسلام و المسلمین اژه ای در یکصد وهفتمین نشست خبری خود گفت: حکم دو متهم پرونده بابک زنجانی، نقض شده و یک متهم فراریِ این پرونده در خارج از کشور دستگیر و به داخل کشور برگردانده شده است.
خبرهای خوشی که بسیار سریع آب می شوند
گزارش ویژه تابناک تبریز؛
به گزارش تابناک تبریز، ظاهرا این سرنوشت بسیاری از اعلان های عمومی کشورماست که عمر آنها به یک ماه نرسیده یا تکذیب می گردند یا قلب ماهیت می دهند.
مدیرعامل باشگاه مس سونگون در واکنش به تقدیم گل برتری مس به روح شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو توسط تاینان داسیلوا:
رویداد تلخ و غمبار شهادت آتش نشانان و هموطنان عزیز، غم و اندوهی بزرگ بر دل هر ایرانی نشاند.
صبح امروز صورت گرفت
تعدادی از خانوارهای اعضای تعاونی مسکن شماره 2 اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی مقابل استانداری تجمع کردند.
گزارش بودجه حاکی از رکود در شهرداری نیست/آقای شهردار اعتقادی برای مسیرگشایی ندارد/زنگ خطرپلاسکوبرای تبریز/استاندار را دعوت کنید تا درباره وضعیت مالیات  شفاف سازی کند و  در این زمینه جلسه فوق العاده ای برگزار شود/مافیادرشهرداری
گزارش تابناک تبریز از صحن علنی شورای شهر تبریز؛
جلسه ی شورای اسلامی کلانشهر تبریز امروز یکشنبه 3بهمن ماه در غیاب حاجی زاده درساختمان شهرداری برگزار گردید.
تاکنون نزدیک به ۵۰ درصد از آواربراداری ساختمان پلاسکو انجام شده است/پیکر دو شهید کشف شده است/از ظهر دیروز تاکنون پیکری پیدا نشده/  پیدا شدن پیکر بی جان یک آتش نشان دیگر تکذیب شد
اخبار لحظه به لحظه از حادثه پلاسکو در روز چهارم
روزشمار حادثه به عدد چهار رسید اما هنوز نمی دانیم تعداد جان باختگان فاجعه چند نفر است. وضعیتی ناخوشایند که خیلی کند ابهامات آن رفع می شود. مثل شمار آتش نشانان مفقود که تازه دیروز عصر اعلام شد تا ابهامات بیشتری جای آن را بگیرد.
صفحه  از ۵۷۰