مراسم بزرگداشت چهلمین روز عروج آسمانی زائران حرم رضوی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۵ دی ماه) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور خانواده‌های داغدیده و مسئولان استانی و کشوری در مسجد صاحب الامر تبریز برگزار شد.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تصویب تعطیلات زمستانی مدارس در دولت خبر داد.
مصیبت عظمای تبریز 2018
یک سری کارها و اقدامات برای میزبانی تبریز در سال 2018 انجام شده است؛ اما برخی دستگاه‌ها هنوز توجیه نیستند که ماجرای تبریز 2018 از چه قرار است!
سه سال و نیم از آغاز فرایند احیای دریاچه ارومیه گذشت ولی مسئولان ستاد احیا حالا که باید نتیجه فعالیت هایشان را منتشر کنند از بی مهری های دولت می گویند و مدعی هستند عدم پرداخت اعتبار همه برنامه ها را به شکست نزدیک کرده است. البته آنها فقط از نبود اعتبار سخن می گویند و شاید صلاح نمی دانند از اشکالات دیگری که متوجه خودشان نیز هست، حرفی زده شود.
شهردار تبریز عنوان کرد:
شهردار تبریز از روند راه‌اندازی فاز دوم خط یک مترو و مسافرگیری تا میدان ساعت بازدید کرد.
نایب رییس مجلس با بیان اینکه راه حل مشکلات خوزستان ترسیم نقشه و اتخاذ برنامه‌ریزی راهبردی طولانی مدت است، گفت: مشکلات خوزستان تنها با اختصاص بودجه رفع نمی‌شود.
تحقق ۸۱ درصدی بودجه شهرداری / بازگشت بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان از اوراق مشارکت / تزریق ۴۳۰ میلیارد تومان به مترو در سال ۹۵
شهردار تبریز تشریح کرد؛
دکتر نجفی با اشاره به رشد چشمگیر شاخص‌های مالی و اقتصادی شهرداری تبریز از تحقق ۸۱ درصدی بودجه شهرداری، بازگشت ۳۰۰ میلیارد تومان از اوراق مشارکت و تزریق ۴۳۰ میلیارد تومان به مترو در سال ۹۵ خبر داد و افزود: پشتوانه‌های درآمدی شهرداری تبریز زمینه لازم را برای توسعه برنامه‌های خدماتی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را فراهم ساخته است.
کامنت اعتراضی علی کریمی زیر پست روحانی: کاش اون ابتکارتون برای حفظ ظاهر هم که شده یه پست همدردی با مردم خوزستان منتشر می کرد، کار دیگه که انتظار نمیره
صفحه  از ۵۹۴