مراسم بزرگداشت چهلمین روز عروج آسمانی زائران حرم رضوی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۵ دی ماه) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور خانواده‌های داغدیده و مسئولان استانی و کشوری در مسجد صاحب الامر تبریز برگزار شد.
از جستجوی چه کسی گزارش غلط به فرمانداری داده است تا بی ترتیبی های اداری
گزارش تابناک تبریز از آخرین جلسه ی شورای شهر چهارم تبریز؛
جلسه شورای اسلامی شهر تبریز 10 اردیبهشت در غیاب آقایان دبیری ،امیر حقیان ،حاجی زاده ،نور محمدزاده وخاماچی در ساختمان شهرداری برگزار شد.
مساله سلامت ، پاشنه آشیل چهار شورا
دکتر رضا غفاری پزشک و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
ساختارهای اجتماعی جامعه در حال دگرگون شدن هستند. خلا عاطفی و ضعف گسترده در پیوندهای اجتماعی سبب شده است تا شاهد بحران هایی مانند بحران ارتباط مثبت افراد جامعه باشیم.
آموزش مراحل/
ربات @spambot به شما اعلام می کند چه زمانی از ریپورت تلگرام خارج خواهید شد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خبر داد
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از برآورد اولیه خسارت 323 میلیارد تومانی سیل اخیر در استان خبر داد و گفت: تنها چهار درصد خسارات سیل ناشی از عوامل طبیعی است.
صفحه نخست روزنامه های یکشنبه ۱۰ اردیبهشت را در ادامه مشاهد می کنید.
هفتم اردیبهشت، پرسنل اورژانس مشهد مقدس، دختر بچه پنج ساله‌ای را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد این شهر منتقل کردند که حال بسیار نامساعدی داشت و آثار و جراحات فراوانی در بدنش به چشم می‌خورد که بازگو کننده رنج بزرگ رفته بر وی بود؛ کودکی که به بی رحمانه ترین شکل ممکن مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.
ائتلاف چپ و راست برای فسادستیزی
گام دوم ائتلاف نه به فساد
خوشبختانه جلسه دوم ائتلاف نه به فساد با حضور 9 کاندیدای شورای شهر تبریز برگزار گردیده و همه اعضا بر لزوم فساد ستیزی مستمر در فرایند انتخابات همصدا شده اند.
با متجاوزین بسترهای رودخانه برخورد می کنیم/تجهیزات هواشناسی استانی به روز شود
استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد:
جلسه شورای برنامه ریزی استان شنبه نهم اردیبهشت درمحل استانداری برگزار شد.
صفحه  از ۶۵۰