رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز 2018» مطرح کرد
رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز 2018» گفت: جای اتاق بازرگانی و خانه صنعت و معدن در این نشست خالی است، صنایع باید عضو این نشست باشند نه اینکه به‌عنوان میهمان در نشست‌ها حضورداشته باشند.
قانون در مورد سابقه کیفری چه می‌گوید: طبق ماده ۲۵ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ افرادی که مرتکب جرمی بشوند و مجازات آن‌ها به شرح زیر باشد دارای محکومیت موثر کیفری هستند و تا پایان این موارد نمی‌توانند گواهی عدم سوء پیشینه بگیرند.
دولت از رویداد بين‌المللی تبريز 2018 حمايت می‌كند/ معرفی تبريز فرصتی برای معرفی ايران به جهان است
/ستاد ملی و ستاد استانی برای اطلاع رسانی در خصوص «تبریز 2018 پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی» با جدیت عمل کنند
معاون اول رییس جمهور:
جلسه بررسی رویداد بین المللی تبریز 2018 بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی عصر چهارشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
یک رسانه آمریکایی با انتقاد از راهبردهای دولت قبلی و فعلی آمریکا در خصوص سوریه نوشته ایران، روسیه و سوریه در جنگ سوریه پیروز شده‌اند.
دو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.
تعیین پنج مسیر گردشگری/ایجاد دو خط پروازی به روسیه و اروپا
/امکان استفاده از تاکسی و اتوبوس با پلاک منطقه آزاد ارس در تبریز
شهردار تبریز عنوان کرد؛
شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: سامان‌دهی محورهای گردشگری را از اهم برنامه‌های ۲۰۱۸ شهرداری تبریز خواند و افزود: محورهای پنج‌گانه مرکز شهر، نقش عمده در تمرکز حضور گردشگران خواهد داشت.
خانه های تاریخی تبریز که به اداره تبدیل شده اند سریعا باید تخلیه و به هتل  تبدیل شود
دستور استاندار برای تبریز 2018:
استاندار آذربایجان شرقی در جلسه تبریز ۲۰۱۸ گفت:خانه های تاریخی که تبدیل به اداره شده اند باید تخلیه و به هتل و دیگر موارد مرتبط تبدیل شود.
برای تبریز ۲۰۱۸ زمان زیادی را از دست داده ایم/باید بتوانیم تبریز را به یک شهر نمونه گردشگری تبدیل کنیم/ افتتاح رسمی رویداد تبریز 2018در ایام نوروز با حضور رئیس جمهور خواهد بود
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در شورای سیاست گذاری تبریز 2018:
جلسه شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ پنجشنبه دوم آذر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ، در محل ساختمان استانداری برگزار شد.
تسنیم:نخستین برف پاییزی در نخستین روز از آخرین ماه پاییز، برخی شهرستانهای آذربایجان شرقی را سفید و زمستانی کرد.
شهردار تبریز:
شهردار تبریز گفت: اتلاف انرژی با برخی از عادت‌های زندگی در ارتباط است و در این خصوص لازم است تا با برنامه‌ریزی‌ کلان، سبک زندگی خود را اصلاح و از این عادت‌ها پرهیز کنیم.
صفحه  از ۸۴۵