سخنگوی کمیسیون آموزش از تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش با اکثریت قاطع آراء خبر داد
کد خبر: ۹۶۴۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷ 16 May 2021

احمدحسین فلاحی در گفت وگو با خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه، 26 اردیبهشت ماه) عنوان کرد: دستورکار نخست امروز کمیسیون آموزش طرح سوال نماینده آبادان از وزیر نفت درباره دانشگاه صنعت نفت آبادان بود که به دلیل آنکه کسالت وزیر نفت عنوان شد فرصتی مجدد به وزیر برای پاسخگویی هرچه سریع تر به این سوال اعطا شد.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستورکار دوم کمیسیون بررسی لایحه رتبه بندی معلمان بود که در رابطه با این لایحه کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس، رئیس کمیته آموزش و پرورش، معاون پارلمانی وزیر و نمایندگان نقطه نظرات خود را مطرح و ایرادات وارده به لایحه را عنوان کردند.

 

فلاحی یادآور شد: نهایتا کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در صحن کمیسیون آموزش با اکثریت قاطع آراء به تصویب رسید و مقرر شد این لایحه به صورت دو شوری به صحن علنی مجلس ارجاع شود. این اقدام به این دلیل صورت گرفت که با تغییر دولت و با روی کار آمدن دولت جدید لایحه رتبه بندی از سوی دولت جدید بازپس گرفته نشود.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: کمیسیون آموزش تمامی دغدغه ها و مطالبات معلمان را در بررسی لایحه رتبه بندی مدنظر خواهد داشت و با دعوت از همه صاحبنظران همه موارد در زمینه مسائل رتبه بندی را در این لایحه لحاظ خواهد کرد./

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار