کد خبر: ۹۶۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳ 19 May 2021

 روزنامه آفتاب یزد در یادداشتی نوشت : جهانگیری کاندیدای پوششی اصلاح طلبان است.

 

 

نویسنده اعتراف میکند :اکنون بخش اعظم سوء مدیریت‌ها در دولت به نام او نوشته می‌شود.با این حال رسانه ها را مورد حمله قرار میدهد که سیبل خوبی پیدا کردند و تصور می‌کنند اسحاق جهانگیری پله‌ای است برای رسیدن به عرش.

 

در این یادداشت آمده است : چندی پیش در گزارشی عنوان کردیم که لازم است اسحاق جهانگیری کاندیدا شود و از کارنامه دولت در مناظره‌ها دفاع نماید.از همین رو او اکنون پا به میدان گذاشته تا همین اقدام را انجام دهد ولی سوال اینجاست آیا او کاندیدای هدف اصلاح‌طلبان است و یا مانند سال 1396 بناست در قامت یک کاندیدای پوششی باشد؟

 

نویسنده تصریح می‌کند: اسحاق جهانگیری کاندیدای اصلی و هدف جریان اصلاحات نیست و تقریبا همان نقش پوشش را بازی خواهد کرد.البته به نظر می‌رسد این موضوع محتوم نیست ولی اگر شرایط به همین منوال ادامه پیدا کند حضور جهانگیری دو حسن را می‌تواند داشته باشد.اول برداشتن باری از روی دوش کاندیدای اصلی و هدف و دوم گیج کردن رسانه‌های پرمدعا و بی‌ادب دست راستی.تا اینجای کار او حداقل توانسته هدف دوم را محقق سازد.غالب انرژی استراتژیست‌های رسانه‌ای محافظه کاران درگیر اسحاق جهانگیری شده این یعنی تنفس و فرصت کاندیدای هدف.

 

در سال 1396 نیز اسحاق جهانگیری در قامت پوششی به خوبی توانست از رئیس دفاع کند و به نظر می‌رسد در 1400 نیز بتواند هم محذوریت‌های دولت را بگوید و هم میدان بازی را به میل اصلاح‌طلبان تغییر دهد. باید منتظر ماند و دید در میدان اصلی و تاثیر‌گذار انتخابات یعنی مناظره‌های تلویزیونی شرایط چگونه پیش می‌رود.

 

اسحاق جهانگیری

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار